دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم؟

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم؟ وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم؟|50036130|iq

کتاب حاضر برای شما سرمایه ارزشمندی است اگر قصد افزایش درآمد از طریق جذب کاربران به سایت خود و تبدیل آنها به خریدار نهایی را دارید.
رشد و گسترش کسب‌وکارهای وبی محیطی رقابتی به وجود آورده که تنها راه بقا در آن جذب و حفظ کاربرانی است که می‌بایست به شما وفادار باشند. تصور غالب صاحبان چنین کسب‌وکارهایی این است که جذب کاربران و افزایش ترافیک تمام راه است در حالی که هدایت ترافیک جذب شده و تبدیل آنها به مشتری است که به افزایش درآمد می‌انجامد.
این کتاب ترجمه آزاد از کتاب "کلیک ها به مشتریان" نوشته دوان فارستر، یکی از موفق ترین بازاریابان اینترنتی دنیا است که تجربه کار در شرکت هایی همچون Microsoft و MSN را داشته است.مطالب دیگر:
📂تحقیق رابطه سعادت و تزكيه نفس📂تحقیق بررسی رابطه عليت📂تحقیق غدیر بزرگترین عید همه ادیان الهی📂تحقیق فرهنگ ایثار و شهادت📂تحقیق فضيلت قرآن📂تحقیق مهدویت در ادیان الهی📂تحقیق قرآن و عترت (ع)📂تحقیق مزاح از ديدگاه روايات📂تحقیق ارزش معنوي جهاد📂تحقیق مسیحیت📂تحقیق عاق والدين📂تحقیق عـدالـت در قـرآن📂تحقیق عدالت و رابطه آن با وحدت و همبستگي📂تحقیق اهمیت عرفان در علوم قرآنی📂تحقیق دين و جهاد📂تحقیق روش های برخورد قرآن با يهود📂تحقیق صفات ثبوتيه و سلبيه خداوند📂تحقیق ضرورت نماز در نگاه اسلامی📂تحقیق عدالت و ضرورت آن📂تحقیق گناه ، معصيت و شيطان📂تحقیق عوامل وحدت بخش در قرآن و حدیث📂تحقیق واقعه غدير خم📂تحقیق تفسير واقعه غدير📂تحقیق ریشه‌ شناسی واژه دین📂تحقیق عقود اسلامي و تعاريف آن