پاورپوینت آموزش علوم ششم ابتدایی مبحث انرژی را بهتر مصرف کنیم درس هشتم

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت آموزش علوم ششم ابتدایی مبحث انرژی را بهتر مصرف کنیم درس هشتم وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت آموزش علوم ششم ابتدایی مبحث انرژی را بهتر مصرف کنیم درس هشتم|42091791|iq


مشخصات فایل
تعداد صفحات10حجم1034/57 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 10 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:
در درس گذشته پی برديد که سوخت های فسيلی مهم ترين منابـع مصرف انـرژی در دنيای امروز هستند. بـه اين منابـع « غيرقابل تجديد » می گويند، يعنی با استخراج تمام می شوند. سوخت های فسيلی در اعماق زمين وجود دارند و ميليو ن ها سال طول می کشد تا تشکيل شوند. به همين دليل امروزه همه ی کشو رها تلاش می کنند تا انرژی های نو را جايگزين سوخت های فسيلی کنند.


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 10 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"

مطالب دیگر:
🔑دیکشنری جامع مهندسی🔑تحقیق تأثير موسيقي در كاهش اضطراب🔑تحقیق تأثير برنامه هاي ماهواره اي بر رشد اجتماعي نوجوانان🔑تحقیق پتانسیل های معدنی استان قم🔑تحقیق نحوه عملکرد ادوات ذخيره کننده اطلاعات ديجيتالي🔑برنامه دفترچه تلفن (phone book) با امکان دو زبانه بودن، خواندن شماره‌ ها و خروجی Excel🔑برنامه کار با تصاویر در جاوا🔑سورس برنامه درست کردن مرورگر یا WebBrowser با C#.net🔑برنامه درست کردن نرم افزار پخش صوت یا music player در C#.net🔑سورس پروژه مدیریت رستوران با استفاده از C#.net🔑تحقیق بررسی مدیریت کانال های توزیع🔑تحقیق بررسی و تحلیل كيفيت فراگير QTM و يادگيري سازماني بر عملكرد نوآوري🔑تحقیق بررسی جرم تبانی در نظام حقوقی🔑پروژه نیروگاه بخار🔑جزوه آموزشی رسم نمودار در C#.net با استفاده از Mschart🔑پروژه مسیریابی کم انتشار برای پردازش ابری در شبکه های IP بر روی WDM مرکز داده ها🔑تحقیق مالیات مستقیم🔑تحقیق مدیریت گردشگری🔑تحقیق آسیب پذیری عاطفی دختران و پسران دانش آموز🔑تحقیق بحران مالی جهانی، تیرگی‌ ها و روشنی‌ ها🔑تحقیق مشاوره و تاثیر آن بر رفتار مدیریتی درون سازمانی🔑تحقیق گردشگری و سیاست و اقتصاد و امنیت جامعه🔑تحقیق ماشین تراشکاری🔑تحقیق انرژی محیط زیست🔑تحقیق ایوان کرخه