ترجمه مقاله بهبود امنیت شبکه با استفاده از روش الگوریتم ژنتیک

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان ترجمه مقاله بهبود امنیت شبکه با استفاده از روش الگوریتم ژنتیک وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
ترجمه مقاله بهبود امنیت شبکه با استفاده از روش الگوریتم ژنتیک|41009921|iqچکیده

با گسترش اینترنت و اهمیت آن، انواع و تعداد حملات نیز رشد پیدا کرده و دستیابی به یک تکنیک تشخیص نفوذ بطور فزاینده ای مهم گردیده است. در این مقاله، یک سیستم تشخیص سوء استفاده را بر اساس روش های الگوریتم ژنتیک مورد بررسی قرار داده است. برای تکامل و تست قوانین جدید تشخیص نفوذ آزمایش KDD99Cup و آزمایش مجموعه داده ها مورد استفاده قرار گرفته است. جهت توانایی پردازش داده های شبکه بلادرنگ، آنها آنالیز مولفه های اصلی برای استخراج ویژگی های مهم داده ای را گسترش داده اند. در این روش آنها در حالی که سرعت پردازش داده ها را افزایش داده اند قادر به نگهداری سطح بالایی از نرخ های تشخیص حملات شده اند.

کلید واژه : تشخیص نفوذ ; الگوریتم ژنتیک ; آنالیز مولفه های اصلی


مطالب دیگر:
🔗دانلود تحقیق در مورد آموزش زندگی خانوادگی docx🔗دانلود تحقیق در مورد تاثیر سلامت روان بر پیشرفت تحصیلی docx🔗دانلود تحقیق درباره خانواده و روابط آن word🔗دانلود تحقیق درباره خانواده و نوجوان  word🔗دانلود تحقیق در مورد دلبستگی در بزرگسالان docx🔗دانلود تحقیق در مورد زندگی سالمندان docx🔗دانلود تحقیق در مورد سوگیری در معتادین docx🔗دانلود تحقیق درباره شخصیت و تیپ های شخصیتی word🔗دانلود تحقیق درباره کلیات طرحواره ی ناسازگار word🔗دانلود تحقیق در مورد کیفیت زندگی docx🔗دانلود تحقیق در مورد معنا درمانی docx🔗دانلود تحقیق در مورد نگرش های ناکارآمد docx🔗دانلود تحقیق درباره نیازهای بنیادی روانی word🔗دانلود تحقیق درباره هیجان و مولفه های آن word🔗دانلود تحقیق در مورد شیوه های فرزندپروری docx🔗دانلود تحقیق در مورد شناخت درمانی docx🔗پاورپوینت آموزشی زبان تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی🔗پاورپوینت آموزشی سرویكس و بیماریهای مربوط به آن🔗پاورپوینت آموزشی سیر تکامل برنامه ریزی🔗پاورپوینت آموزشی شبیه سازی🔗پاورپوینت آموزشی شناسایی و جداسازی مواد آلی🔗پاورپوینت آموزشی شیوه های برقراری ارتباط با نوجوانان🔗پاورپوینت آموزشی طبقه بندی و تشخیص انگل ها🔗پاورپوینت آموزشی طراحی کابل کشی زمینی🔗پاورپوینت آموزشی طرح ریزی و ارزشیابی موجودی ها