مقاله ترجمه شده استراتژی قیمت گذاری تولید کننده در زنجیره تامین با گارنتی تقاضای وابسته به دوره

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان مقاله ترجمه شده استراتژی قیمت گذاری تولید کننده در زنجیره تامین با گارنتی تقاضای وابسته به دوره وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
مقاله ترجمه شده استراتژی قیمت گذاری تولید کننده در زنجیره تامین با گارنتی تقاضای وابسته به دوره|40274504|iq

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع استراتژی قیمت گذاری تولید کننده در زنجیره تأمین با گارنتی تقاضای وابسته به دوره (به همراه مقاله اصلی)،

در قالب word و در 18 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

نوآوری‌های مقاله

مفروضات و مدل ریاضی

بررسی مدل بر اساس استراتژی اول تولیدکننده

بررسی مدل بر اساس استراتژی دوم تولیدکننده

بررسی مدل بر اساس استراتژی سوم تولیدکننده

مقایسه مقادیر بهینه متغیرها و سود زنجیره تامین بر اساس سه استراتژی متفاوت تولیدکننده

مثال‌های عددی

تاثیر رقابت بر عملکرد زنجیره تامین

تاثیر هزینه واحد خدمات گارانتی بر عملکرد زنجیره تامین

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

مقدمه این مقاله:

در بازار رقابتی امروز، گارانتی به عنوان ابزاری متداول برای افزایش تقاضای مشتریان از طریق کاهش ریسکی که مشتریان با آن مواجه هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گارانتی در واقع قرارداد بازیابی محصولات است که بر اساس اصول فروش کنترل می‌شود و در ادبیات مربوط به اقتصاد و مدیریت عملیات، بسیار مورد توجه واقع شده است. در اقتصاد، نظریه بیمه بیان می‌کند که مشتریان نسبت به فروشندگان ریسک‌گریزتر هستند و گارانتی را به عنوان هزینه‌ای که برای جبران معیوب شدن محصولات به مشتریان پرداخت می‌شود، در نظر می‌گیرد. همچنین نظریه سیگنال‌دهی بیان می‌کند که گارانتی محصول نشانه‌ای از کیفیت محصول است (گارانتی با مدت زمان بیشتر، معمولا نشانه‌ای از کیفیت بهتر برای محصول است).

در سال 2010 در کشور چین، تفاوت قیمت بین محصولات یکسان (یا مشابه) دو خر‌ده‌فروش رقیب و پیشتاز در لوازم خانگی، تاثیر قابل توجهی بر مشتریان نداشت و رقابت بین آن‌ها از طریق پیشنهاد گارانتی (علاوه بر گارانتی پیشنهاد شده توسط تولیدکننده) برای مشتریان تشدید می‌گردید. به طوری‌که یکی از شرکت‌ها با پیشنهاد گارانتی به مدت سه سال، موفق به جذب مشتریان بیشتری در مقایسه با رقیب خود گردید. پدیده مشابه با این موضوع در بیشتر صنایع جهان وجود دارد. هدف اولیه این مقاله، تمرکز بر رفتار رقابتی تولیدکننده و خرده‌فروش‌ها در شرایطی است که استراتژی رقابتی آن‌ها از تغییر در قیمت فروش به استراتژی‌هایی که بر تمایز در خدمات تمرکز می‌کنند، می‌باشد.

توضیحات:

عنوان انگلیسی مقاله : Manufacturer’s pricing strategy fo supply chain with warranty

period-dependent demand

عنوان فارسی مقاله : استراتژی قیمت گذاری تولید کننده در زنجیره تأمین با گارنتی تقاضای وابسته به دوره

تعداد صفحات: 18 صفحه با فرمت docx

سال انتشار مقاله: 2012 میلادی

لازم به توضیح است که مقاله بصورت خلاصه اما بسیار دقیق و جامع ترجمه شده و شامل کلیه چارچوب و ساختار اصلی مقاله می باشد.


مطالب دیگر:
🔍تحقیق استراتژي هاي شركت هاي الكتريكي🔍تحقیق وظایف سیستم های مدیریت محتوا🔍تحقیق تعليم و تربيت کودکان (اصول و مباني آموزش و پرورش)🔍تحقیق تحول مفهوم اوقات فراغت، نظام هاي توليدي و بازار كار🔍تحقیق ماشين‌هاي‌ عمومي‌ تراش‌ چوب‌ آئين‌ حفاظت‌ و ايمني🔍تحقیق تاثیر بازاريابی شبکه ای در اقصاد کشور🔍تحقیق تولید کارخانه🔍تحقیق دفتر تشكيلات و بهبود سيستمها و روشها🔍تحقیق سبك ها و روش هاي مديريت در معدن🔍تحقیق وظایف مدیران در یک سازمان🔍تحقیق بازاریابی شبکه‌ای و Marketing Mix🔍تحقیق كارخانه آجر ماشيني ممتاز آمل🔍تحقیق سيستمهاي اطلاعاتي مديريت MIS🔍تحقیق ارائه یک مدل برنامه ریزی ریاضی برای بهبود اثربخشی TPM🔍تحقیق اندازه گیری ارزش🔍تحقیق پایگاههای اطلاعاتی رایانه ای🔍تحقیق اندازه گیری رضایت مندی مشتریان نساجی شرکت نمونه🔍تحقیق مديريت استراتژيك منابع انساني🔍تحقیق مدیریت کار🔍تحقیق استفاده از روش ارزيابي متوازن به عنوان پيش نيازي براي شش سيگما🔍تحقیق مديريت صنعتي (پنجمين فرمان) خلق سازمان يادگيرنده🔍تحقیق درمورد اثربخشي آموزشي🔍تحقیق گزینش های ما در عشق از دیدگاه روانشناسی🔍تحقیق اثربخشي برنامه های آموزشي (مدل كرك پاتريك)🔍تحقیق بررسی گفتگوی تمدن ها