پاورپوینت شناخت معماری پایدار و تاثیرش در اقلیم شمال (منطقه بومی مازندران)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت شناخت معماری پایدار و تاثیرش در اقلیم شمال (منطقه بومی مازندران) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت شناخت معماری پایدار و تاثیرش در اقلیم شمال (منطقه بومی مازندران)|40090164|iq

•چند دهه از مطرح شدن معماری پایدار در عرصه معماری می گذرد و مجامع بین المللی راهکارهای بسیار را برای تکمیل و تکامل آن ارائه نموده اند. قطعأ اصول معماری پایدار که همان حفظ انرژیهای طبیعی، کاهش استفاده از سوختهای فسیلی و همزیستی با محیط و اقلیم است باید مد نظر طراحان و فعالان عرصه معماری قرار گیرد. قدری تأمل در معماری پایدار و اصول آن ما را به معماری بومی (مربوط به گذشته) این سرزمین خواهد رساند، چرا که معماران این سرزمین در اقلیم های مختلف توانسته اند بهترین هماهنگی را با محیط ایجاد کنند و با استفاده از محدودیت ها و امکانات بستر طرح بهترین شرایط زیستی رابرای کاربران فراهم خود سازند.

•معماری مازندران یکی از نمونه های موفق معماری بومی است که چنان با ظرافت با طبیعت درآمیخته است که گویی جزئی از بستر و محیط طبیعی است. این درآمیختگی با بستر و توجه به قابلیتها و محدودیت های آن باعث همسو شدن معماری بومی مازندران و معماری پایدار شده است. چنان که تمیز نمودن آنها از هم بسیار دشوار می نماید .


مطالب دیگر:
📖تحقیق درباره ريشه هاي اجتماعي و فرهنگي شكستها و تدابير جبراني متداول📖تحقیق درباره اجراي 5S براي كارگاه جوشكاري 📖تحقیق درباره آجر سبک📖تحقیق درباره احادیث حج📖تحقیق درباره مشاركت هاي انتخاباتي📖تحقیق درباره بتن ضد آب📖تحقیق درباره اجاره به شرط تملیک📖تحقیق درباره اجتماع و محيط 📖تحقیق درباره چگونگي به اجرا گذاشتن چك در مراجع ثبتي📖تحقیق درباره شهر سازی📖تحقیق درباره نقـش دولـت در اقـتـصاد📖تحقیق درباره اجرای ساختمان بتن📖تحقیق درباره يونان باستان 📖تحقیق درباره بتن کفی📖تحقیق درباره احاديث روزه📖تحقیق درباره بتن متراکم📖تحقیق درباره بتن های ویژه📖تحقیق درباره بتن سقف مگر📖پاورپوینت با موضوع انگیزش مصرف کننده📖پاورپوینت با موضوع پژوهش های مصرف کننده📖پاورپوینت با موضوع تصمیم گیری مصرف کننده📖پاورپوینت با موضوع شخصیت و رفتار مصرف کننده📖تحقیق درباره بتون حجيم📖تحقیق درباره یونجه📖تحقیق درباره کزاز