پاورپوینت درباره تکنیک های پیشرفته شمارش

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت درباره تکنیک های پیشرفته شمارش وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت درباره تکنیک های پیشرفته شمارش|1675253|iq

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 25 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

رابطه های بازگشتی

یک رابطه بازگشتی برای دنباله {an} معادله ای است که an را بر پایه ی یک عبارت یا عبارات بیشتر قبلی دنباله a0, a1,…, an-1 ، برای همه اعداد صحیح n با شرط n≥n0 که n0 عددی صحیح و نامنفی است ، بیان می کند. یک دنباله جواب یک رابطه بازگشتی است اگر عباراتش در رابطه بازگشتی صادق باشند.رابطه‌ای را بازگشتی می‌نامیم که در آن برای محاسبه هر عنصر نیاز به مقادیر تعدادی از عناصر قبلی آن داشته باشیم و براساس آنها بیان شده باشد.نقطه مقابل رابطه بازگشتی رابطه صریح می‌باشد که در آن با دانستن شماره عنصر مستقیماً مقدار آن توسط تابع صریح آن پیدا می‌گردد. رابطه بازگشتی را به صورت زیر می توان بیان نمود (ui عنصر iام از دنباله است)

مطالب دیگر:
📖تحقیق شناخت و مفهوم آموزش و پرورش📖تحقیق نسل آینده صفحه های نمایش Organic Light Emitting Diods📖تحقیق امواج اولتراسوند📖تحقیق E-Learning چيست؟📖تحقیق ارزشيابي آزمون تعيين سطح مهارت‌ هاي شنوايي براي كودكان📖تحقیق اختلال در ديكته📖تحقیق روش های مختلف کنترل دور و گشتاور موتورهای القایی و کاربردهای آن📖تحقیق بازیابی بار توسط سیستم های خبره📖تحقیق راه كارهاي افزايش بهره وري📖تحقیق بررسي FPGA وكاربردهاي آن📖تحقیق راه های ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری📖تحقیق روش هاي نوين انشا با رويكردي به خلاقيت📖تحقیق بررسي انواع تجهيزات قطار برقي📖تحقیق بررسی خوردگی در کندانسورهای نیروگاهی و تاثیر آن در بهره برداری از نیروگاه📖تحقیق بررسي طرح توليد دو شاخ و پريز صنعتي📖تحقیق بررسي و مقايسه روش هاي تحليلي و تجربي ضربه عرضي برروي صفحات كامپوزيتي📖تحقیق پست 400 كيلوولت شهيد رجايي📖تحقیق آشنايي با شبكه هاي توزيع📖تحقیق آموزش گام به گام ساخت تابلو روان📖جزوه کامل و دست نويس تحليل سازه دو📖پاورپوینت تحليل سازه ها📖پاورپوینت تالار شهر (برج شهرداری) لندن اثر نورمن فاستر📖پاورپوینت ترنینگ ترسو📖پاورپوینت تحليل، طراحي و پياده سازي سيستم رزرواسيون هتل پرديس📖پاورپوینت تحلیل ماتریسی سازه ها