کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم+دانلود

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم+دانلود وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم+دانلود|50704776|iq

با کد تخفیف Salam3 این کتاب را با ۵۰٪ تخفیف از فایل کاربردی دریافت کنید.

معرفی کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم

جول اوستین در کتاب چگونه با آرامش و بدون نگرانی زندگی کنیم، به شما می‌آموزد که چگونه با وجود دغدغه‌ها و مشکلات روزمره بتوانید با آرامش و بدون استرس زندگی کنید.اگر شما دلتان می‌خواهد در آرامش زندگی کنید هرگز این اتفاق، شانسی به وجود نمی‌آید. ما هر روز این فرصت را داریم که ناراحت بشویم یا اذیت بشویم اما باید بدانیم که زندگی جریان دارد. ممکن است مردم شما را عصبانی کنند یا اعضای خانواده‌تان بیمار باشند. اگر شما منتظرید تا زندگی‌تان آرام شود و بعد به آرامش برسید سخت در اشتباهید.


خداوند هرگز قولی نداده که ما را از مشکلات دور نگه می‌دارد. ولی گفته که در دل طوفان، به ما آرامش می‌دهد. خداوند این را آرامشی بالاتر از درک و فهم ما می‌نامد. به این معنی که با وجود مشکلات زندگی، شما هنوز آرامش خود را دارید. مثلا گزارشات پزشکی خوب نبود، اما من نگران نیستم چون می‌دانم که خدا حواسش به من هست. من آن مقامی که برایش زحمت کشیدم را نتوانستم کسب کنم ولی ناراحت نیستم چون می‌دانم که خداوند مقام بالاتری برایم در نظر گرفته است.شما باید از آرامش زندگی خودتان محافظت کنید. شما برای اینکه نگران باشید، خلق نشدید. به همین دلیل است که خیلی از مردم از لحاظ سلامتی مشکل دارند. مشکل خواب، هضم غذا، زخم معده؛ همه این‌ها به خاطر این است که اجازه نمی‌دهند ذهنشان استراحت بکند. دوستان ذهن شما نیاز به استراحت دارد، نمی‌شود همیشه این طور ادامه داد.


کتاب مقدس می‌گوید: محافظت از قلعه را به خدا بسپارید. شما باید مشکلات را به خدا بسپارید. شما آفریده نشده‌اید که بار سنگینی را به دوش بکشید، چون در نهایت ناامید خواهید شد.


جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده‌رو" می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.


نوع کتاب: PDF و قابل اجرا در تمام گوشی ها و کامپیوترها

مطالب دیگر:
📝پاورپوینت بررسي و ارزيابي معماري‌هاي دروازه‌ي سرويس پيام چندرسانه‌اي📝پاورپوینت مهندسي پي ،پي گسترده و شمع📝پاورپوینت نقش تشویق کارکنان در پیشبرداهداف سازمانی📝پاورپوینت لوله های پلی اتیلن دو جداره در صنعت فاضلاب مشکلات ناشی از طراحی،نصب، بهره برداری و راه📝پاورپوینت بررسي صحت تشخيصي آزمون مشاهده با اسيد استيك در غربالگري نئوپلازيهاي گردن رحم و مقايسه آن📝پاورپوینت تهیه منحنی استاندارد به روش اسپکتروفتومتری📝پاورپوینت سوپر شارژ و پرخورانی📝پاورپوینت آشنایی باکشور سوئد📝پاورپوینت سیستم های ميراگر📝پاورپوینت افت كيفيت و اتلاف آمين در واحدهاي تصفيه گاز پالايشگاه📝پاورپوینت آلودگی هوا در روستاها و نقش آن در سلامت و راهکارهای کنترل آن📝پاورپوینت ریاضیات در شرق📝پاورپوینت ستون سازی📝پاورپوینت مهارتهای ارتباطی همسران و اصول مهم برای زندگی موفق همسران📝پاورپوینت نحوه‌ي تماس تلفني مؤثر📝پاورپوینت با موضوع روانشناسي زن📝پاورپوینت رادار تصویر📝پاورپوینت سيگنالهاي بيوالکتريک📝پاورپوینت آموزش و اطلاع رسانی جامع سفیران سلامت📝پاورپوینت تزریق ایمن📝پاورپوینت انواع روشهای طبخ مواد غذایی📝پاورپوینت آموزش روشهای جمع آوری اخبار📝پاورپوینت کاربرد روشهای هوشمند در تعیین عملکرد سازه های هیدرولیکی📝پاورپوینت کارگاه آموزشي سنگ شناسي رسوبي📝پاورپوینت تامین منابع مالی برای کسب و کار