مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد|50678235|iq

حجم فایل : 402.8 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 14
عنوان رويكرد :
2 2 رویکرد :
1- اهداف كيفي و كمي توليدي و همينطور استراتژي هاي شركت كه بصورت سالانه ابلاغ ميگردد.
2- با توجه به بررسي و شناسايي نيازمنديها و ریسک های خطوط توليد در حوزه فناوري اطلاعات .
3- از طريق بازخورد دريافتي از واحد هاي ذي نفع در سالن هاي توليدي .
فعاليتهاي مرتبط با اين رويكرد تعريف و برنامه ريزي و اجرا ميگردد اهداف رویکرد : با اجرای عملیات مربوط به این رویکرد اهداف ذیل محقق میگردد:
1- اهداف كمي : امکان تولید محصول و ظرفیت مورد نظر با اجرای عملیات این رویکرد بوجود می آید .
2- اهداف كيفي : با اجرای عملیات مربوط به این رویکرد کیفیت فرآیند های مرتبط گارانتی شده و پوکایوکه میگردد.
3- ردیابی : با اجرای عملیات مربوط به این رویکرد امکان ردیابی فرآیند های مرتبط با تجهیز و ابزار بوجود آمده و در سیستم reactivity و آنالیز جهت تشخیص ایراد مورد استفاده قرار میگیرد. جهت رسیدن به اهداف رویکرد از مدل PHALL استفاده شده است : شناسائي تكنولوژي : 1- تجربيات تيم كارشناسي مدیریت مهندسی معاونت سواری سازی (گزارشات مقايسه اي تجهيزات مختلف قابل استفاده) و در نظر گرفتن مسائل كيفي و هزينه اي و نرخ تولید .
2- یادگیری های حین پروژه و استفاده از خلاقیت های بوجود آمده حین کار و مستند سازی جهت جاری سازی نظامند در فن آوری اطلاعات تجهیزات .
3- استفاده از benchmark انجام شده با سازمانها و شرکت خارج از شرکت جهت شناسایی تجهیزات و تکنولوژی های متناسب با خطوط تولید.
همه موارد فوق بصورت فایلی به عنوان spec که شامل اطلاعات فنی تکنولوژی وبرند ابزار و تجهیزات مورد استفاده می باشد تدوین شده و در بانک اطلاعاتی ذخیره میگردد.
انتخاب تكنولوژي : در پروژ ها مورد نظر جهت انتخاب تکنولوژی موارد ذیل مد نظر قرار میگیرد:
1- در نظر گرفتن سطح تکنولوژی و میزان تغییرات مورد نیاز .
2- حتی المقدور استفاده از برند ها و پروتکل های مورد استفاده در خطوط تولید که در spec های تدوین شده است.
با توجه به موارد ذکر شده از spec های تدوین شده استفاده میگردد و در صورت نیاز به تکنولوژی جدید نیز درخواست اعلام نیاز ارسال میگردد.

نمونه spec مورد استفاده در ایجاد تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری جهت ثبت اطلاعات عملیات تجهیز ارائه میگردد. انتخاب تكنولوژي :
1- تغييرات نرم افزاري در plc دستگاه تست و تزريق روغن هيدروليك BACK UP مونتاژ1 جهت ايجاد قابليت نصب باركد و پرينتر و دريافت خروجي اطلاعات روي پرينت.
2- دستگاه مذكور از نوع CINETIC و به شماره شناسايي 81-1341 مي باشد.
3- باركد ريدر از نوع Heron D130 و پرينتر از نوع EPSON TMU-220
4- 4 عدد باركد ريدر و 4 عدد پرينتر از مدلهاي ذكر شده به عنوان BACK UP در نظر گرفته شود.
5- در پر...مطالب دیگر:
📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش های فنی و حرفه ای و توسعه کارآفرینی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازارگرایی📜کتاب آموزش ساخت سایت آپلود عکس با CF Image Hosting📜جزوه آموزشی آشنایی با ‏PLC📜کتاب غول های اینترنت ایران و جهان📜کتاب ترفند های وای فای (Wi Fi)📜کتاب اموزش ساخت کانال تلگرام و ناگفته های تلگرام📜کتاب 5G: نسل پنجم شبکه های موبایل📜کتاب اموزش نصب گوگل انالیتیکس Google Analytics📜کتاب راز درامد میلیونی از تلگرام (تنها در چهار مرحله)📜کتاب سئو چیست؟ آموزش سئو و بهینه سازی سایت📜مبانی نظری و پیشینه بازاریابی و تبلیغات اینترنتی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی و مدیریت منسجم خدمات در صنعت بیمه📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق بانکداری الکترونیک در ایران و مالزی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق برنامه های بهبود مدیریت کیفیت📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق برونسپاری خدمات شهری📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و پرورش📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق بلوغ تجارت الکترونیک📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهسازی نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق تأثیر سرمایه‌ اجتماعی بر راه ‏اندازی کسب‏ و کار خانگی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق تأثیر شرایط محیطی بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه📜پاورپوینت نقد یک نمونه بنا مسکونی📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق تجارت الکترونیکی و نظام توزیع کالا📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور)📜مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازی منابع انسانی و تعهد سازمانی