عنوان رويكرد مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان عنوان رويكرد مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
عنوان رويكرد مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد|50677576|iq

حجم فایل : 405.3 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 15
عنوان رويكرد : مديريت فن آوري اطلاعات و ارتباطات در تجهيزات توليد
2 2 رویکرد :
1- اهداف كيفي و كمي توليدي و همينطور استراتژي هاي شركت كه بصورت سالانه ابلاغ ميگردد.
2- با توجه به بررسي و شناسايي نيازمنديها و ریسک های خطوط توليد در حوزه فناوري اطلاعات .
3- از طريق بازخورد دريافتي از واحد هاي ذي نفع در سالن هاي توليدي .
فعاليتهاي مرتبط با اين رويكرد تعريف و برنامه ريزي و اجرا ميگردد اهداف رویکرد : با اجرای عملیات مربوط به این رویکرد اهداف ذیل محقق میگردد:
1- اهداف كمي : امکان تولید محصول و ظرفیت مورد نظر با اجرای عملیات این رویکرد بوجود می آید .
2- اهداف كيفي : با اجرای عملیات مربوط به این رویکرد کیفیت فرآیند های مرتبط گارانتی شده و پوکایوکه میگردد.
3- ردیابی : با اجرای عملیات مربوط به این رویکرد امکان ردیابی فرآیند های مرتبط با تجهیز و ابزار بوجود آمده و در سیستم reactivity و آنالیز جهت تشخیص ایراد مورد استفاده قرار میگیرد. جهت رسیدن به اهداف رویکرد از مدل PHALL استفاده شده است : شناسائي تكنولوژي : 1- تجربيات تيم كارشناسي مدیریت مهندسی معاونت سواری سازی (گزارشات مقايسه اي تجهيزات مختلف قابل استفاده) و در نظر گرفتن مسائل كيفي و هزينه اي و نرخ تولید .
2- یادگیری های حین پروژه و استفاده از خلاقیت های بوجود آمده حین کار و مستند سازی جهت جاری سازی نظامند در فن آوری اطلاعات تجهیزات .
3- استفاده از benchmark انجام شده با سازمانها و شرکت خارج از شرکت جهت شناسایی تجهیزات و تکنولوژی های متناسب با خطوط تولید.
همه موارد فوق بصورت فایلی به عنوان spec که شامل اطلاعات فنی تکنولوژی وبرند ابزار و تجهیزات مورد استفاده می باشد تدوین شده و در بانک اطلاعاتی ذخیره میگردد.
انتخاب تكنولوژي : در پروژ ها مورد نظر جهت انتخاب تکنولوژی موارد ذیل مد نظر قرار میگیرد:
1- در نظر گرفتن سطح تکنولوژی و میزان تغییرات مورد نیاز .
2- حتی المقدور استفاده از برند ها و پروتکل های مورد استفاده در خطوط تولید که در spec های تدوین شده است.
با توجه به موارد ذکر شده از spec های تدوین شده استفاده میگردد و در صورت نیاز به تکنولوژی جدید نیز درخواست اعلام نیاز ارسال میگردد.

نمونه spec مورد استفاده در ایجاد تغییرات نرم افزاری و سخت افزاری جهت ثبت اطلاعات عملیات تجهیز ارائه میگردد. انتخاب تكنولوژي :
1- تغييرات نرم افزاري در plc دستگاه تست و تزريق روغن هيدروليك BACK UP مونتاژ1 جهت ايجاد قابليت نصب باركد و پرينتر و دريافت خروجي اطلاعات روي پرينت.
2- دستگاه مذكور از نوع CINETIC و به شماره شناسايي 81-1341 مي باشد.
3- باركد ريدر از نوع Heron D130 و پرينتر از نوع EPSON TMU-220
4- 4 عدد باركد ريدر و 4 عدد پرينتر از مدلهاي ذكر شده به عنوان BACK UP در نظر گرفته شود.
5- در پر...مطالب دیگر:
سينتيك خشك كردناساس مولکولی و بیوشیمیایی کیفیت گندمكود شيميايي NPKکلیاتی پیرامون سرقفلی وانتقال آناستفاده از مايكروويو تحت خلاء در خشك كردن مواد غذاييسيليس‏هاي رسوبيمدل تردی مکس (پرگار نقشه کشی )آزمون 2 تابستان قلمچی (پیش تجربی)مدل تردی مکس (بیش از چهل میز و صندلی اداری )تكنولوژي تولید ماءالشعيرروش‏های تعیین فساد اکسیداتیو در چربی ها و روغن هاگزارش کارآموزی کارخانه بهنوش ایرانچشم انداز گندم دوروم در جهانساخت فروشگاه ussdبررسي افزودن هيدروكلوئيدها بر ويژگي‏هاي رئولوژيكي خمير آرد گندم با دستگاه ميكسولببررسي وضعيت روستاهاي قرتين حسنجون وسيه آبادبررسی تعیین مرز لهستانجاذبه‌های جغرافیایی و زمین‌شناختی ایرانجزئياتي پيرامون شهرهاي ايرانگرافن وکاربردهای آن درصنعتآگهی ترحیمسورس قالب آماده پاورپوینتکاربرد نشاسته ذرت در حفاریمعجون های گیاهی چاقی ولاغریمقدمه ‏ای در خصوص مقایسه اثرات ساکارز و شربت ذرت با فروکتوز بالا بر روی سلامتی