حذف قفل صفحه، پین، پسورد، پترن، اثر انگشت و تشخیص چهره بدون حذف اطلاعات

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان حذف قفل صفحه، پین، پسورد، پترن، اثر انگشت و تشخیص چهره بدون حذف اطلاعات وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
حذف قفل صفحه، پین، پسورد، پترن، اثر انگشت و تشخیص چهره بدون حذف اطلاعات|50467139|iq
فایل حذف انواع قفل صفحه (بدون حذف اطلاعات)


« نحوه استفاده »


روش Recovery :


✓ برای چک کردن بیلدنامبر فعلی گوشی را خاموش کنید و سپس با سه کلید Home , Power , Vol Up گوشی را به ریکاوری ببرید.


1- مطابق بیلدنامبر گوشی از جدول فایل را دانلود کنید.
2- داخل آن ، فایل recovery_custom را در بخش AP اودین قرار دهید و تیک auto reboot را بردارید و نصب کنید.
3- حال با کلید های ولوم پایین، پاور و هوم (یا BIXBY) گوشی را ریست کنید و به محض دیدن لوگوی گوشی کلید ها را رها کرده و این بار ولوم بالا، پاور و هوم را گرفته تا به صفحه ریکاوری بروید.
4- کار تمام هست، می توانید گزینه Reboot to bootloader را انتخاب کنید و بدون قفل وارد گوشی شوید. اما وضعیت گوشی Status : Custom شده است.
5- از اطلاعات دستگاه با برنامه Smart Switch بکاپ بگیرید و برای تغییر وضعیت دستگاه به official بایستی حتما یک رام رسمی نصب کنید.


نکته مهم : در صورتی که با صفحه مشکی ارورverification failed مواجه شدید دکمه RESET پایین صفحه را نزنید و فایل recovery_official را نصب کنید. (در غیر این صورت نیاز به نصب این فایل نیست)


مطالب دیگر:
پاورپوینت بواسیرپاورپوینت باغ هشت بهشتتحقیق مدل وگنرپاورپوینت تاریخ پلورالیسمتحقیق مصرتحقیق معادن زغال سنگ طبسپاورپوینت تاکتیک و تکنیک های تبلیغاتیتصفیه فاضلاب به روش هوازی وغیر هوازینصب تصویری جوملامرجع کامل آموزش زبان phpسیستم های شناسایی از طریق امواج رادیویی و کاربرد آن هاکار آموزی و آموزش جوملامقاله فناوری نوین ارتباطیدانلودخلاصه ی کتاب دانش خانواده و جمعیت + 700تستپاورپوینت تایمرها (تایمر صفر-یک-دو)پاورپوینت هجرت در حکومتپاورپوینت بیوسورفکتانت ها و سورفکتانت هاپاورپوینت آشنایی با تیره گیاهانپاورپوینت جذام هپاتیت سرطانپاورپوینت لوله پیتوتپاورپوینت کاویتاسیونپاورپوینت کشت سیفی جات و سبزی جات در گلخانهپاورپوینت درخودماندگی (اوتیسم)پاورپوینت دفاع مقدسپاورپوینت آشنایی با هارد دیسک