171-کاربرد تئوری ولاسف در تحلیل هسته مرکزی ساختمانهای بلند

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان 171-کاربرد تئوری ولاسف در تحلیل هسته مرکزی ساختمانهای بلند وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
171-کاربرد تئوری ولاسف در تحلیل هسته مرکزی ساختمانهای بلند|50066951|iq

مشخصات نویسندگان مقاله کاربرد تئوری ولاسف در تحلیل هسته مرکزی ساختمانهای بلند

داوود اجاق زاده محمدی - کارشناس ارشد سازه دانشگاه شیراز، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد لاهیجان
حمید سیدیان - استادیار بخش عمران، دانشکده مهندسی، دانشگاه شیراز، شیراز


چکیده مقاله:

در این تحقیق تئوری ولاسف مورد مطالعه قرار گرفته و مدلسازی هسته مرکزی بعنوان یکی از کاربردهای عملی آن مطرح شده است. تئوری مذکور، معادلات دیفرانسیل حاکم بر رفتار تیرهای جدار نازک را با در نظر گرفتن تاب خوردگی ناشی از پیچش ارائه می دهد. اهمیت استفاده از این روش در تحلیل هسته مرکزی، مدلسازی مذکور با تعداد درجات آزادی بسیار کمتر، نسبت به تحلیل آن با روش عناصر محدود می باشد. برنامه کامپیوتری بر اساس تئوری ولاسف نوشته شده است که قادر به تحلیل تیرهای جدار نازک با اشکال متنوع مقطع عرضی بوده و مثالی جهت مقایسه نتایج حاصل از تحلیل هسته مرکزی با روش عناصر محدود و تئوری ولاسف ارائه گردیده است.


کلیدواژه‌ها:

تیر جدار نازک با مقطع باز - تاب خوردگی - زوج لنگر - هسته مرکزی


نحوه استناد به مقاله:

برای بار اول: (اجاق زاده محمدی, داوود و حمید سیدیان، ۱۳۸۵)
برای بار دوم به بعد: (اجاق زاده محمدی و سیدیان، ۱۳۸۵)مطالب دیگر:
📗پاورپوینت درباره رده بندی کتابخانه کنگره تاریخچه و ساختار📗پاورپوینت درباره ردیابی انرژی و تجزیه و تحلیل حفاظها📗پاورپوینت درباره رزومه📗پاورپوینت درباره رسانه انتقال هدایت پذیر📗پاورپوینت درباره رسانه ملی و سال همت مضاعف و کار مضاعف📗پاورپوینت درباره رضايت آگاهانه📗تحقیق درباره كارآفريني موفق📗تحقیق درباره كارآفريني سنگ📗تحقیق درباره كاربرد نانو در صنايع دريايي📗تحقیق درباره كالبد شكافي فعاليت مخفيانه خانه‌هاي عفاف در تهران📗تحقیق درباره كاهش منو اكسيد كربن📗تحقیق درباره كتابخانه ها و مراكز اسناد در عصر هخامنشي📗تحقیق درباره كردستان 📗تحقیق درباره بررسی و ارزیابی تاریخچه کردستان📗تحقیق درباره كرمهاى كامپيوترى📗تحقیق درباره كره و انواع روغنها📗تحقیق درباره كشور هلند📗تحقیق درباره كلزا 📗تحقیق درباره كمپرسور چيست📗تحقیق درباره كندو📗تحقیق درباره كهكشان راه شيري📗پاورپوینت آموزش تصویری ورد( word)📗تحقیق درباره سوره کوثر📗تحقیق درباره كود فسفاته📗تحقیق درباره كودك به چه طريقي تربيت مي شود