33-تاثیر تابیدگی هسته برشی باز بر رفتارساختمانهای بلند بتنی تحت اثر نیروی جانبی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان 33-تاثیر تابیدگی هسته برشی باز بر رفتارساختمانهای بلند بتنی تحت اثر نیروی جانبی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
33-تاثیر تابیدگی هسته برشی باز بر رفتارساختمانهای بلند بتنی تحت اثر نیروی جانبی|50065592|iq

مشخصات نویسندگان مقاله تاثیر تابیدگی هسته برشی باز بر رفتارساختمانهای بلند بتنی تحت اثر نیروی جانبی

ابوالفضل عرب زاده - دانشیار دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنی و مهندسی
یعقوب قلی پور - استادیار دانشگاه تهران، دانشکده فنی
هادی زمانی فکری - فارغ التحصیل کارشناسی ارشد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنی و مهندسی


چکیده مقاله:

دراین مقاله اثرات درجه دوم تابیدگی هسته برشی باز با مشارکت دال وتیر و ستونها بر رفتار ساختمانهای بلند بتنی بررسی شده است. به این منظور 9 ساختمان 20 طبقه با پلانهایی به شکل مربع و سه هسته متفاوت به شکلهای c2 وC و I مدل شده است. هر مدل با ریز کردن شبکه بندی کفها، هسته ها و جابجایی هسته های برشی تحلیل طیفی شده است. ازجمع آوری نتایج هر تحلیل طیفی برای پاسخ مورد نظر در هر مدل نمودار رسم شده. ماکزیمم هر نمودار را به عنوان پاسخ همگرا شده آن مدل در نظر گرفته، سپس در جداولی این پاسخ های همگرا شده را در مقابل مدل هاینظیر مرتب نمود. و به بررسی جدول ها و مقایسه تغییرهای خاصل شده در پاسخ (تغییر مکانها وتنشهای اولیه) نتیجه گیری ارائهشده است. دیده می شود که تغییر مکان، افزایشی در حدود 50% را برای تحلیل طیفی نشان میدهد همچنین تنش برای تحلیل طیفی برای نمونه های در نظر گرفته شده تا حدود 3 برابر افزایش می یابد.


کلیدواژه‌ها:

ساختمانهای بلند - تابیدگی - هسته برشی باز - دیوار برشی


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


عرب زاده, ابوالفضل؛ یعقوب قلی پور و هادی زمانی فکری، ۱۳۸۵، تاثیر تابیدگی هسته برشی باز بر رفتارساختمانهای بلند بتنی تحت اثر نیروی جانبی، هفتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده عمران


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (عرب زاده, ابوالفضل؛ یعقوب قلی پور و هادی زمانی فکری، ۱۳۸۵)
برای بار دوم به بعد: (عرب زاده؛ قلی پور و زمانی فکری، ۱۳۸۵)مطالب دیگر:
📖پاورپوینت درباره گیاهان📖پاورپوینت درباره باران📖دانلود پاورپوینت تلفات در سیستم های الکتریکی📖پاورپوینت در مورد نارگیل📖پاورپوینت سیستم های تصمیم گیرنده چند معیاره📖پاورپوینت زنجرک پسته📖دانلود پاورپوینت فیزیک بهداشت📖پاورپوینت شبکه های بی سیم wi – fi 📖پاورپوینت طرح پرورش قارچ خوراکی📖پاورپوینت طرح توجیهی آرد سوخاری📖پاورپوینت فرآیند و طرح توجیهی تولید آب معدنی📖پاورپوینت درباره فونداسیون📖پاورپوینت علف های هرز📖پاورپوینت معماری نوین و پیشرفت های تکنیک ساختمانی📖پاورپوینت جایگاه محیط زیست در طراحی محیط های شهری📖پاورپوینت بیوگرافی اسوالد اشپنگلر📖پاورپوینت زندگینامه مانوئل کاستلز📖پاورپوینت تهویه و سرمایش و کاربردهای تبرید📖پاورپوینت مجتمع های مسکونی - بررسی مشکلات آپارتمان نشینی📖پاورپوینت آموزش زبان سی شارپ📖پاورپوینت اموزش کار با دوربین نقشه برداری تاپ کان TOPCON📖پاورپوینت چگونگی تولید پروتئین در گیاهان📖پاورپوینت خواص سیب زمینی📖پاورپوینت شبیه سازی به زبان ساده📖پاورپوینت آشنایی با اصول کشاورزی