97-بررسی مسئله ارزیابی عملكرد حمل و نقل عمومی و كاربرد روش تحلیل پوششی دادهها در این ارزیابی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان 97-بررسی مسئله ارزیابی عملكرد حمل و نقل عمومی و كاربرد روش تحلیل پوششی دادهها در این ارزیابی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
97-بررسی مسئله ارزیابی عملكرد حمل و نقل عمومی و كاربرد روش تحلیل پوششی دادهها در این ارزیابی|50059602|iq

مشخصات نویسندگان مقاله بررسی مسئله ارزیابی عملکرد حمل و نقل عمومی و کاربرد روش تحلیل پوششی دادهها در این ارزیابی

سعید حسامی - استادیار دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
سیده ساره هاشمی کمانگر - دانشجوی کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی حمل و نقل
حسن جوانشیر - استادیار دانشکده مهندسی صنایع، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب


چکیده مقاله:

در سالهای اخیر صنعت حمل و نقل عمومی پیشرفت و توسعه مناسبی داشته و در عین حال هزینههای عملیاتی کلان و فزایندهای را به خود اختصاصداده است. این مسئله موجب تأکید بیشتر بر مدیریت علمیو اصولی سیستمهای حمل و نقل عمومی و بهرهگیری بهینه از تجهیزات موجود گردیده و اهمیت ارزیابی دقیق این سیستمها را هر چه بیشتر آشکار میسازد. از میان روش های ارزیابی عملکرد حمل و نقل عمومی، روش تحلیل پوششی داده هاDEA) به علت قابلیت انعطاف و توسعه وسازگاری با ماهیت مسئله ارزیابی عملکرد حمل و نقل عمومی بیشتر مورد توجه محققان قرار گرفته است. مقاله حاضر علاوه بربررسی اهداف، ابعاد و جوانب مختلف مسئله ارزیابی عملکرد حمل و نقل عمومی، به تشریح روش تحلیلی پوششی دادهها و خلاصهای از آخرین مطالعات صورت گرفته در این زمینه به کمک روش مذکور پرداختهاست.


کلیدواژه‌ها:

حمل و نقل عمومی - ارزیابی عملکرد - روش تحلیل پوششی داده ها


استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


حسامی, سعید؛ سیده ساره هاشمی کمانگر و حسن جوانشیر، ۱۳۹۱، بررسی مسئله ارزیابی عملکرد حمل و نقل عمومی و کاربرد روش تحلیل پوششی دادهها در این ارزیابی، یازدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران، تهران، سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (حسامی, سعید؛ سیده ساره هاشمی کمانگر و حسن جوانشیر، ۱۳۹۱)
برای بار دوم به بعد: (حسامی؛ هاشمی کمانگر و جوانشیر، ۱۳۹۱)مطالب دیگر:
پاورپوینت درس اول مطالعات ششم ابتداییپاورپوینت مبحث جنگل برای کیست؟ علوم ششم دبستانپاورپوینت درس شهاب سنگ ها علوم پایه ششمپروپوزال رشته روانشناسی تاثیر اختلال خواب بر عملکرد تحصیلی و تواناییپروپوزال رشته روانشناسی رابطه بین طرحواره های ناسازگار اولیه و مکانیسم های دفاعیپاورپوینت درس خيلي كوچك خيلي بزرگ علوم پایه ششمپروپوزال رشته مدیریت رابطه بین سازه پنج عاملی شخصیت با تعهد سازمانیپاورپوینت درس 12 هدیه های آسمانی پایه ششمپاورپوینت درس دوستی مطالعات پایه ششم دبستانپاورپوینت درس نهم هدیه های آسمان پایۀ پنجم دبستانپروپوزال رشته روانشناسی اثربخشی تئاتر درمانی بر ناگویی هیجانیپروپوزال رشته روانشناسی مقایسه اضطراب و افسردگی زنان متاهلپاورپوینت درس عطار جلال الدین محمد فارسی ششم دبستانپروپوزال رشته تحقیقات آموزشیپروپوزال رشته علوم ارتباطات اجتماعی ( M.A )پروپوزال رشته برنامه ریزی رفاه اجتماعیپروپوزال رشته علوم اجتماعي جامعه شناسيپروپوزال رشته مديريت اجرايي گرایش بازاریابی و صادراتپروپوزال رشته بازاریابی بین المللپروپوزال رشته مديريت اجرایی گرايش استراتژیکپروپوزال رشته کاردرمانیپروپوزال رشته مديريتپروپوزال رشته بهداشت و ایمنی مواد غذاییپروپوزال رشته علوم تغذیهپروپوزال رشته آموزش پرستاری گرایش کودکان