78-یك مدل عددی تسخیر شوك برای تحلیل بالاروی امواج بلند

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان 78-یك مدل عددی تسخیر شوك برای تحلیل بالاروی امواج بلند وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
78-یك مدل عددی تسخیر شوك برای تحلیل بالاروی امواج بلند|50059561|iq

عنوان مقاله: یک مدل عددی تسخیر شوک برای تحلیل بالاروی امواج بلند
شناسه (COI) مقاله: ICCE08_125
منتشر شده در هشتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران در سال ۱۳۸۸

مشخصات نویسندگان مقاله:علی مهدوی - کارشناس ارشد سازههای هیدرولیکی
ناصر طالب بیدختی - استاد بخش مهندسی راه و ساختمان، دانشکده مهندسی، دانشگاه شیراز


خلاصه مقاله:


در یک مدل عددی مبتنی بر معادلات غیر خطی آب کم عمق، شکست موج به هنگام بالاروی بر روی ساحل به صورت یک ناپیوستگی متحرک در عمق جریان ظاهر میگردد. بنابراین برای حل عددی معادلات حاکمه در حالت پایستار، بایستی از روشی استفاده نمود که بتواند ناپیوستگی ناشی از شکست موج را بدون ایجاد نوسانات غیر فیزیکیِ عددی مدل سازی کند. در این تحقیق یک مدل حجم محدود ارائه میگردد که در آن برای تسخیر شوک ناشی از شکست موج از روشی موسوم به MUSCL استفاده می شود. تمامی محاسبات توسط برنامه ای که به همین منظور در محیط فرترن 90 نوشته شده است، صورت می پذیرد. تطابق بسیار خوب میان نتایج حاصله و داده های موجود آزمایشگاهی برای بالاروی موج منفرد، نشان دهنده ی کارآیی مدل ارائه شده در پیش بینی شرایط واقعی می باشد.


کلمات کلیدی:
موج منفرد - بازساخت داده ها - محدود گر شیب - شکست موجمطالب دیگر:
🔍پاورپوینت اروپای مرکزی🔍پاورپوینت داروهای ضد افسردگی🔍پاورپوینت درباره تاریخچه ساخت خودرو🔍پاورپوینت درباره معرفی سنسورها🔍پاورپوینت در مورد تخت جمشید🔍پاورپوینت در مورد ریخته گری🔍پاورپوینت ماهیان خاویاری🔍پاورپوینت مبانی رایانه و كاربرد آن🔍پاورپوینت مبانی کامپیوتر و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری🔍پاورپوینت روانشناسی ورزش و کاربرد آن🔍پاورپوینت مصاحبه و مداخله خودكشی و بررسی عوامل خطر ساز🔍پاورپوینت بهداشت شغلی و بررسی عوامل زیان آور محیط کار🔍دانلود پاورپوینت اختلالات هیپرتانسیو در حاملگی🔍دانلود پاورپوینت معماری باغشهر 🔍دانلود پاورپوینت آموزش تجوید قران کریم 🔍پاورپوینت ماهیت ترومای عشق و انواع آن🔍دانلود پاورپوینت یادگیری در عمل🔍دانلود پاورپوینت هوش مصنوعی رهیافتی نوین🔍دانلود پاورپوینت سرطان های شایع زنان 🔍دانلود پاورپوینت تهیه شرایط کلان برای داشتن پتانسیل های فناوری🔍دانلود پاورپوینت برخی از آزمون های آماری🔍دانلود پاورپوینت دستگاه تناسلی و لگن🔍پاورپوینت مهارت حل مساله و بررسی فرآیند تصميم گيری🔍دانلود پاورپوینت نمودار مونتاژ محصول🔍پاورپوینت درمان شناختی – رفتاری و انواع آن