دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم؟

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم؟ وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
دانلود کتاب چگونه کلیک ها را به مشتری تبدیل کنیم؟|50036130|iq

کتاب حاضر برای شما سرمایه ارزشمندی است اگر قصد افزایش درآمد از طریق جذب کاربران به سایت خود و تبدیل آنها به خریدار نهایی را دارید.
رشد و گسترش کسب‌وکارهای وبی محیطی رقابتی به وجود آورده که تنها راه بقا در آن جذب و حفظ کاربرانی است که می‌بایست به شما وفادار باشند. تصور غالب صاحبان چنین کسب‌وکارهایی این است که جذب کاربران و افزایش ترافیک تمام راه است در حالی که هدایت ترافیک جذب شده و تبدیل آنها به مشتری است که به افزایش درآمد می‌انجامد.
این کتاب ترجمه آزاد از کتاب "کلیک ها به مشتریان" نوشته دوان فارستر، یکی از موفق ترین بازاریابان اینترنتی دنیا است که تجربه کار در شرکت هایی همچون Microsoft و MSN را داشته است.مطالب دیگر:
📒بررسی و شناسایی كامل مشكل و شناسایی دقیق نیازهای مشتری وآنالیز كامل محصول نهایی📒بررسی ومطالعه کامل داده کاوی و داده کاوی با SQL SERVER2005 پیاده سازی آن روی بانک اطلاعات📒بورس سنتی یا الکترونیکی📒پروتکل های مسیر یابی در شبکه های حسگر بی سیم📒بررسی پرورش فضائل اخلاقى📒بررسی پوستر در ایران📒بررسی تأثیر آموزش مهارت های زندگی در سلامت روان افراد📒ترانسفور ماتور قدرت گازی GIS - ایمنی درانتقال📒تعریف از شبکه های کامپیوتری و مراحل نصب📒تحقیق جمعیت و جمعیت شناسی📒جنگ شناسی یا پولمولوژی با جامعه شناسی جنگ📒بررسی ابزارها و عواملی که باعث انگیزش خبرنگاران خبرگزاری ها برای فعالیت بهتر می شود📒بررسی خانه سینما📒بررسی خصوصیات چینی و سرامیک📒بررسی رابطه نسبتهای نقدی و تعهدی📒روش تحقیق راههای ایجاد علاقه به پوشش اسلامی📒بررسی رنگ و حالت الكترونی مولكولها📒روانشناسی - تأثیر آموزش مهارت های زندگی در سلامت روان افراد📒بررسی زمین شناسی📒بررسی سكولاریسم و کشف حجاب در ایران📒بررسی مولدهای بخار با سوختهای فسیلی📒بررسی سیستم GSM برق📒بررسی سیستم ترمز ماشین📒بررسی سیستم عاملهای بلادرنگ📒سیستم مدیریت تحت وب شرکت سوپر کامپیوتر