پاورپوینت توصيه های كوچک برای مقابله سازگارانه با استرس (بالا بردن توان عمومی مقابله)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت توصيه های كوچک برای مقابله سازگارانه با استرس (بالا بردن توان عمومی مقابله) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت توصيه های كوچک برای مقابله سازگارانه با استرس (بالا بردن توان عمومی مقابله)|42093119|iq

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات23حجم61/387 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته روانشناسی در قالب 23 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


مدیریت استرس به طیف وسیعی از تکنیک‌ها و روش‌های روان‌درمانی اشاره دارد که به هدف کنترل سطح استرس فردی و به خصوص استرس مزمن، و بهبود عملکرد روزانه فرد طراحی شده‌اند. در اینجا، عبارت استرس تنها به نوعی از استرس محدود است که عواقب منفی قابل ملاحظه‌ای دارد. استرس علائم فیزیکی و ذهنی بسیاری دارد که براساس فاکتورهای موقعیتی هر فرد متغیر است.

این علائم می‌توانند از کاهش سلامتی جسمی تا افسردگی متغیر باشند. فرایند مدیریت استرس در دنیای مدرن امروز به عنوان یکی از کلیدهای ساختن زندگی شاد و موفق معرفی شده‌است. از آنجاییکه زندگی امروز ما را دائماً با وظایف و رویدادهای مختلف به چالش می‌کشد، مدیریت استرس تعدادی از روش‌ها را برای مدیریت بر اضطراب و حفظ سلامتی عمومی ارائه می‌کند.

فهرست مطالب
تعريف استرس
عوامل تأثيرگذار بر تجربه استرس
تعريف مقابله
فرايند مقابله امكانات بيروني
امكانات دروني
تفاوتهاي فردي ومحيطي مؤثر بر شيوه مديريت استرس
ويژگي هاي فردي كه با مديريت استرس رابطه دارند
چگونه استرس را مديريت كنيم ؟
راهبردهاي مقابله با استرس
توصيه هاي كوچك براي مقابله سازگارانه با استرس(بالا بردن توان عمومي مقابله)
مديريت مالي در زندگي دانشجويي
مديريت زمان
برنامه ريزي
مهارت‌هاي مقابله‌اي
چگونه از قبل خود را براي مقابله با استرس آماده كنيم ؟
جمع‌بندي


"

مطالب دیگر:
طراحی ویلاتحلیل و بررسی آثار سینمایی اصغر فرهادی با رویکرد به اخلاقطراحی لگو هواپیما در سالیدورکتحلیل و شبیه سازی کدهای CDMA به منظور کاهش تداخل بین کاربراندکل مخابراتیبررسی مسائل و معضلات اجتماعی – علل و عوامل سرقتاخلاق پسندیده (خوش اخلاقی)بررسی میزان اثر بخشی طرح ارزشیابی عملکرد کارکنان با پرسشنامهبررسی میزان اثربخشی شادکامی بر پیشرفت تحصیلی دانشجویانبررسی میزان امید به آینده شغلی دانشجویان دانشگاه پیام نوربررسی میزان بهره مندی و رضایت از رسانه های ارتباط جمعی در بین دانشجویانبررسی میزان تاثیر شن بازی درمانی ،در درمان كودكان پیش فعال سنین 5 تا 7 سال استان تهرانمقاله بررسی میزان تاثیر گذاری تورم بر میزان صادرات کالابررسی میزان تحمل استرس ناشی از آینده شغلی بین دانشجویان مجرد و متاهلبررسی ارتباط بین سبک شخصیت واثر بخشی مدیریت در مدیران سازمانهای دولتیبررسی استخدام گزینش نیروی انسانی و تاثیر آن بر عملکرد سازمانتحقیق کامل و جامع پیرامون آنتنامكان سنجی فیلتراسیون آكوستیكی جهت جذب ذرات خروجی از اگزوز موتورهای دیزلبررسی جرم پولشویی در اسناد بین المللی و حقوق ایراننمونه آیین نامه معاملات شرکتنمونه برگه پیشنهاد قیمتنمونه قرارداد پیمان انجامنمونه قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید كارگاه / شركتنمونه قرارداد پست مستقیمنمونه قرارداد پشتیبانی نرم افزار