پاورپوینت کتاب روان شناسی تربیتی از علی اکبر سیف

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت کتاب روان شناسی تربیتی از علی اکبر سیف وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت کتاب روان شناسی تربیتی از علی اکبر سیف|42092295|iq

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات271حجم1700/960 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته ی روان شناسی در قالب 271 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

روان‏شناسى تربيتى يا روان‏شناسى پرورشى شاخه‏اى از علم روان‏شناسى است كه يافته‏هاى اين علم را در خدمت معلمان قرار مى‏دهد. روان‏شناسى، علم مطالعه اعمال و انديشه‏هاى افراد است؛ روان‏شناسى تربيتى علم مطالعه اعمال و انديشه‏هاى افراد در ارتباط با مسائل آموزش و پرورش است.

روان‏شناسى تربيتى بيش از هر چيز ديگر معلمان را با ماهيت يادگيرى دانش‏آموزان آشنا مى‏كند و روشها و فنون مؤثر هدايت يادگيرى، يعنى آموزش، را در اختيار آنان مى‏گذارد. دليل تأكيد زياد روان‏شناسى تربيتى بر يادگيرى و آموزش اين است كه اين دو جريان هسته اصلى فعاليتهاى معلمان و مدارس را تشكيل مى‏دهند.

فهرست مطالب

مقدمه

مراحل فعاليتهای آموزشی

تعریف آموزش

تهيه و تدوين هدفهای آموزشی

منابع انتخاب هدفهای آموزشی

طرح هفت مرحله ای هدف گزينی

انواع هدفهای آموزشی

طبقه بندی هدفهای آموزشی

رفتار ورودی و سنجش آغازين

تعريف و انواع يادگيری

يادگيری از راه شرطی شدن

يادگيری شناختی

حافظه و فراموشی

يادگيری مفاهيم و اصول

حل مسئله و آفرينندگی

و...


"

مطالب دیگر:
دانلود تحقیق مالیات بر ارزش افزودهدانلود تحقیق مالیه از دیدگاه نویندانلود تحقیق مبدل حرارتیدانلود تحقیق مدرنیته و زندانلود تحقیق مراحل رشد سه گانه جنیندانلود تحقیق مضرات استفاده از تلفن همراه در بچه هادانلود تحقیق مقاومت الکتریکیکتاب شناسی؛ هستی از نظر فلسفه و عرفانآگهی ترحیم پدر PSD، اعلامیه ترحیم پدر جدیدطرح جدید آگهی فوت مادرطرح لایه باز ارده ممتاز مخصوص به صورت قالب دارطرح برچسب گلاب قالب دار، طراحی شده با فتوشاپدانلود تحقیق مقایسه ابن سینا و ملاصدرادانلود تحقیق مکانیزم انتقال برقدانلود تحقیق مکانیسم های حسی در کنترل تعادلدانلود تحقیق منابع انرژیدانلود تحقیق مونتاژ و ادیت در تصویربرداریدانلود تحقیق میراث فرهنگی و حفاظت از آندانلود تحقیق میکروفندانلود تحقیق نام گذاری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عملدانلود تحقیق نحوه تعیین شاخص های حوادث ناشی از كاردانلود تحقیق نشانه های هیجانی افسردگیدانلود تحقیق نظریه های انگیزش در مورد آموزش و پرورشدانلود نقش مهد کودک و پیش دبستانی در تربیت کودکدانلود تحقیق نقش راهنمایی و مشاوره شغلی در رضایت شغلی