پاورپوینت کتاب برنامه سازی پیشرفته سی پلاس پلاس از دکتر فراهی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت کتاب برنامه سازی پیشرفته سی پلاس پلاس از دکتر فراهی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت کتاب برنامه سازی پیشرفته سی پلاس پلاس از دکتر فراهی|42089796|iq


مشخصات فایل
تعداد صفحات567حجم654/530 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته کامپیوتر در قالب 567 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


کتاب برنامه سازی پیشرفته سی پلاس پلاس
مولف: دکتر احمد فراهی
رشته کامپیوتر و IT
تعداد واحد: 3

يک برنامه در واقع مجموعه ای از دستورات است که در حافظه ذخيره می شود و سپس کامپيوتر آنها را اجرا می کند. در کامپيوترهای اوليه برای انجام يک دستور خاص (مثلا جمع) ورودی ها به فرم مبنای 2 به دستگاه داده می شد و سپس خروجی به صورت مبنای 2 مشاهده می شد و بعد از آن دستورات بعدی انجام می شد.


فهرست مطالب
مقدمه
مقدمات برنامه ‌نويسی با ++c
انواع اصلی
انتخاب
تكرار
توابع
آرايه‌ها
اشاره ‌گرها و ارجاع ‌ها
رشته ‌هايی كاراكتری و فايل ‌ها در ++C استاندارد
شی گرایی
سربارگذاری عملگرها
تركيب و وراثت


"

مطالب دیگر:
🔑گزارش كارآموزی در تعمیرگاه پارت پراید🔑گزارش كارآموزی در فنی و حرفه ای بروجن🔑دانلود تحقیق كاربرد شبكه های عصبی مصنوعی در مهندسی رودخانه🔑كارآموزی در: كارخانه سایش سازی حرفه وفن (صنایع بسته بندی)🔑كارآموزی در كارخانه كاشی سازی سپهر🔑گزارش كارآموزی شركت ویتانا آبنبات و تافی بیسكویت ویفر كرمدار🔑گزارش كارآموزی در كارخانه آجر سفال توحید🔑گزارش کار آموزی كارگاه ذوب فلزات مدرن🔑گزارش كارآموزی كارخانه كاشی اصفهان🔑گزارش كارآموزی در صنایع كاشی خزر🔑گزارش كار كارگاه صافكاری (رعایت ایمنی و ... در محیط كار)🔑موضوع كارآموزی: سخت افزار – ACCESS🔑گزارش کار آموزی شركت تارابگین (بازیافت سرباره حاصل از كوره بلند ذوب آهن اصفهان)🔑گزارش كارآموزی نرم افزار كامپیوتر🔑موضوع كارآموزی: آشنایی با پرسها و نحوه عملكرد آنها🔑كارآموزی در مجتمع گل گهر🔑کار آموزی لزوم كاربرد وسائل سنجش و كنترل در صنایع نفت و پتروشیمی🔑بررسی توربین های GE MS5001-25MW-Frame5🔑ژئواستراتژی كنونی در قفقاز جنوبی🔑پاورپوینت مفاهیم بهره وری🔑پاورپوینت اصول تهیه یک طرح کسب و کار🔑پژوهش مدیریت بازرگانی🔑پاورپوینت فیزیولوژی اعصاب🔑پاورپوینت سیستم های اطلاعات بازاریابی🔑پاورپوینت مالیات بر درآمد