دانلود پاورپوینت انواع ملات ها، عملیات بنایی و نما سازی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان دانلود پاورپوینت انواع ملات ها، عملیات بنایی و نما سازی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
دانلود پاورپوینت انواع ملات ها، عملیات بنایی و نما سازی|42089341|iq


مشخصات فایل
تعداد صفحات79حجم3932/831 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت انواع ملات ها، عملیات بنایی و نما سازی جهت رشته معماری در 79 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


ملات ماده خمیری شکلی است که مصالح بنایی را به یکدیگر می‌چسباند و آن‌ها را به دیوار و سایر اجزای ساختمان بدل می‌سازد. عمل پنجگانه زیر را انجام می‌دهند:

قطعات را به یکدیگر می‌چسبانند و فضای ما بین آن‌ها را پر می‌نمایند.
با یک پارچگی که ایجاد می‌نمایند باعث توزیع تقریباً یک نواخت نیرو می‌شوند.
اختلاف اندازه در اجزا را جبران می‌نمایند.
موجب می‌شوند قطعات فلزی و مسلح‌کننده‌ها با دیوار، به صورت کامل و یک پارچه عمل کنند.
به کمک ایجاد خطوط سایه روشن یا تأثیر رنگ موجب پدید آمدن ماهیتی زیبا می‌شوند.

مجموعه‌ای از یک یا چند ماده چسبنده (سیمان، آهک، گچ و…)ماده پرکننده (ماسه شسته و دانه بندی شده) ماده روان‌کننده (آب) هستند و به میزان کافی به منظور ایجاد حالت خمیری و مخلوط کارایی دارند. این مصالح باید به دقت اندازه‌گیری و مخلوط شوند تا تعادل مطلوبی به برای برآوردن خصوصیات اساسی آن بدهند.[۱] مواد خمیری و چسبنده‌ای است که جهت اتصال رجها به یکدیگر و برای به وجود آوردن جسم واحدی از اسکلت و استخوان‌بندی ساختمان به کار می‌رود. وجود این ماده باعث می‌گردد که ساختمان به صورت یکپارچه در آید. از این ماده جهت کارهای گوناگون ساختمانی استفاده می‌شود؛ که انواع مختلفی دارد.

فهرست مطالب:
ملاتهای قیری
کاربرد و اجرا
انتخاب ملات برای کار در هوای سرد
انتخاب ملات برای کار در هوای گرم
ویژگی ملاتها، استانداردهای مربوط و آزمایش آنها
ویژگی ملاتها
آب نگهداری ملاتها
تاب فشاری ملاتها
انطباق با مشخصات و استانداردها
عملیات بنایی
بنایی با سنگ
پیش بینی محل تأسیسات
بندکشی کارهای سنگی
عملیات بنایی با آجر (آجرچینی)
دیوارهای داخلی باربر
کرسی چینی
عملیات بنایی با بلوک
دیوار بلوکی مسلح
سقف سازی
تیرچه ها
نماسازی
انواع نماسازی
اتکای جانبی
نماسازی با استفاده از بتن نمایان
قالب فلزی
نماسازی صنعتی
درز قطعات
درزپوشها
انواع رویه
سایر نماسازیها


"

مطالب دیگر:
📒کارت ویزیت شماره 3 - لایه باز psd فروشگاهی و شرکتی و خدماتی و شخصی📒کارت ویزیت شماره 2 - لایه باز psd فروشگاهی و شرکتی و خدماتی و شخصی📒کارت ویزیت شماره - لایه باز psd فروشگاهی و شرکتی و خدماتی و شخصی📒آیین نامه حفاظت و بهداشت عمومی در کارگاه ها📒دانلود پروژه پاورپوینت نقد و بررسی مجتمع مسکونی تانگو سوئد📒جزوه آموزشی ایمنی کار در عملیات جوشکاری📒جزوه آموزشی عینک ایمنی📒نمایش مکان ها و اطلاعات آنها بر روی نقشه در جوملا My Maps location 3.2📒جزوه آموزشی لباس ایمنی📒جزوه آموزشی دستکش ایمنی📒جزوه آموزشی ساختار کلی حسابها📒پاورپوینت آموزش مقدماتی ایمنی و بهداشت📒جزوه آموزشی استیلن📒جزوه آموزشی ایمنی حریق در خودرو📒کلاهبرداری در فضای مجازی -با فرمت word 📒محصولات آرایشی بهداشتی📒طرح لایه باز کارت ویزیت کافی شاپ 📒وکتور برگ📒وکتور رنگ📒وکتور برف📒وکتور شاخه📒وکتور ستاره📒کارتحقیقی 1 جرم كلاهبرداري و عناصر تشكيل دهنده آن📒کارتحقیقی 1 نقش عوامل اجتماعي و مجرم در تكوين جرم📒دانلود کارتحقیقی 1 ادله اثبات دعوی