پرسشنامه استاندارد سیستمهای اطلاعاتی حسابداری محقق ساخته شده

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پرسشنامه استاندارد سیستمهای اطلاعاتی حسابداری محقق ساخته شده وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پرسشنامه استاندارد سیستمهای اطلاعاتی حسابداری محقق ساخته شده|42076395|iq

دانلود بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات4حجم0/13 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل
دانلود پرسشنامه پایان نامه رشته مدیریتپرسشنامه استاندارد سیستمهای اطلاعاتی حسابداری محقق ساخته شده

سیستم اطلاعاتی حسابداری (AIS)چیست ؟

یك سیستم مجموعه ای از دو یا چند جزء مرتبط به هم كه به منظور دستیابی به یك هدف با هم در تعامل می باشند . بیشتر مواقع سیستمها از زیرسیستمهای كوچكتری تشكیل شده اند كه هر یك فعالیت ویژه ای انجام داده و در نهایت سیستم بزرگتری را پشتیبانی می كنند .در حقیقت این چنین سیستمها با تركیب حسابداری سنتی با فن آوری مدرن به همراه كنترل آنها که اطلاعاتی برای كاربران خود در حوزه مالی برای مدیریت سازمان ارائه می كند بوجود آمده اند و 3 وظیفه مهم را بر عهده دارند:

1. گردآوری و ذخیره داده های مربوط به فعالیتها و رویدادها به طوری كه یك بنگاه تجاری بتواند آنچه را كه رخ داده است بررسی كند .

2. پردازش و تبدیل داده ها به اطلاعات مفید برای تصمیم گیری ، به نحوی كه مدیریت بر مبنای این اطلاعات قادر به برنامه ریزی اجرا و كنترل فعالیتهای شركت باشد .

3. طراحی كنترلهای داخلی كافی به منظور حفاظت از دارایی ها ، از جمله مدارك و اطلاعات بنگاه تجاری . این كنترلها اطمینان می دهند كه اطلاعات در زمان مورد نیاز در دسترس بوده و دقیق و قابل اتكا هستند .

سیستمهای اطلاعات حسابداری (AIS) Accounting Information Systems با سایر سیستمهای اطلاعاتی به لحاظ تأكید بر حسابداری و كنترل تفاوت دارد. از آنجا كه در بسیاری از واحدهای تجاری بزرگ مدیران ، مالكان شركت نیست میل به استفاده از سیستمهای اطلاعات حسابداری برای كنترل و حصول اطمینان از حفاظت دارائی ها ، مدارك و اطلاعات واحد روزبه روز درحال افزایش است و اجازه می دهد تا هزینه های مرتبط با تولید و یا اجرای خدمات را ردیابی و پیگیری نمائیم همچنین امكانات پیشرفته تری در این زمینه برای بهبود عملكرد سازمان ارائه می دهند. این سیستم به سازمان اجازه می دهد تا برای وصول اهداف خود برنامه ریزی نماید و كاركنان به گزارشات و تجزیه و تحلیل های دسترسی داشته باشند و در میان سناریوهای پیشنهاد شده بهترین و بهینه ترین آن را انتخاب نمایند. به همین دلیل است كه حسابداران چنین شركتهایی باید شناختی اصولی از چگونگی كاركرد این سیستمها داشته باشند تا بتوانند گزارشات دلخواه را در مواقع لزوم براحتی وصول نمایند.

* با قیمت دانشجویی، ارزان و مناسب :)-* نوع فایل: WORD ، قابل ویرایش با فرمت doc
* بدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت دارد
*** این فایل بصورت انحصاری برای فروشگاه فایلینا تولید شده و در هیچ جای دیگه ای بجز این فروشگاه پیدا نمی شود.
*** این پرسشنامه بر گرفته شده از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد می باشد *** پرسشنامه دارای 18 سوال است. پرسش نامه زیر در راستای پژوهشی با عنوان سیستمهای اطلاعاتی حسابداری تهیه شده است. لذا با تخصیص زمان بطور دقیق آنرا تکمیل و به پژوهشگر ارائه دهید. مقیاس طیف لیکرت:خیلی زیاد زیاد متوسط کم خیلی کم

پرسشنامه ای که در دست دارید درباره تحقیق پیرامون

سیستمهای اطلاعاتی حسابداری

میباشد.با عنایت به اهمیت و ضرورت پژوهش در عرصه سازمان و بهبود اثر بخشی و کارایی واحد های مربوطه ،همکاری شما میتواند در فرایند تحقیق کار گشا باشد،لذا خواهشمند است با پاسخ دقیق به سوالات ،ما را در انجام این تحقیق یاری فرمایید.قبلا از همکاری شما متشکریم.لازم به توضیح است که پاسخ های شما نزد محقق محفوظ خواهد ماند و تنها در راستای تحقیق مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دانشکده مدیریت

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(A.M)

عنوان:

سیستمهای اطلاعاتی حسابداری

مقطع تحصیلی: کارشناسی ارشد


"

مطالب دیگر:
📎پاورپوینت آماده بكارگيري كنترل تطبيقي براي كنترل ربات📎پاورپوینت آماده بررسی انواع روش های سنجش عملکرد آزمون های واقعی و اصیل انواع آزمون ها📎پاورپوینت آماده بررسی خصوصیات و ویژگی های سوپر آلیاژها📎پاورپوینت آماده بررسی سیستم های ترمز ضد قفل Anti lock Brake System📎پاورپوینت آماده بررسی انواع سيستم های عامل📎پاورپوینت آماده بررسی سيستمهای اطلاعات مديريت MIS و پایگاه داده و سیستم مدیریتی پایگاه داده📎پاورپوینت آماده بررسی شي و شي گرايي و ابزار و روند کار در متد شی گرا – رشنال رز📎پاورپوینت آماده بررسی انواع گل آذین – Infloressence و تولید مثل و دانه و میوه گل آذین📎پاورپوینت آماده بررسی ساختار و زندگی عقرب و تاثیر آن بر معماری – معماری بر اساس ساختار بدن عقرب📎پاورپوینت آماده بررسی و مطالعه جایگاه و نقش عقل از دیدگاه قرآن📎پاورپوینت آماده علفهاي هرزوكنترل آن در شرايط کشت ديم📎پاورپوینت آماده عوامل و فاكتورهاي خاكزايي و بررسی سنگ های مادر📎پاورپوینت آماده بررسی وظایف و کاربرد و انواع فلايويل📎پاورپوینت آماده بررسی بیماری های گوجه فرنگی و پدیده پژمردگي آوندي گوجه فرنگي📎پاورپوینت آماده آموزش ساده اصول فیزیک – مناسب برای دانش آموزان📎پاورپوینت آماده بررسی ویژگی های انواع فيلترهای موجود در فوتوشاپ📎پاورپوینت آماده بررسی و كاربرد كشت بافت در اصلاح گياهان عالي📎پاورپوینت آماده بررسی كودهای مورد استفاده در کشت و زراعت ديم📎پاورپوینت آماده طرح درس – بررسی جامعه شناسی کار و بیکاری📎پاورپوینت آماده بررسی تاریخچه و معماری کاروانسراها در ایران📎پاورپوینت آماده بررسی عوامل موثر بر خواص کشش سطحی آب📎پاورپوینت آماده بررسی اصول و انواع سیستم های گرمايش از كف در ساختمان📎پاورپوینت آماده بررسی فرآیندهای گندزدایی و دفع پسمانده های بیمارستانی📎پاورپوینت آماده پروژه درس ماشین آلات کشاورزی – بررسی اجزا و کاربرد انواع گاوآهن📎پاورپوینت آماده پروژه درس ماشین آلات کشاورزی بررسی ساختار و عملکرد دیسک ها در خاکورزی