پاورپوینت تحلیل سایت در معماری : به چه نکاتی توجه کنیم؟

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت تحلیل سایت در معماری : به چه نکاتی توجه کنیم؟ وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت تحلیل سایت در معماری : به چه نکاتی توجه کنیم؟|41016064|iq

در 11 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

اطلاعات معماری برای به وجود آمدن هر ساختمانی پیش از هر چیز باید فضا و قطعه زمینی وجود داشته باشد تا بتوان در آن ساخت و ساز را انجام داد در دانش معماری این قطعه زمین را سایت تحقیق می نامند

مطالب بررسی شده:

تحلیل سایت در معماری: به چه نکاتی توجه کنیم؟

مراحل تحلیل سایت در معماری

تحلیل سایت: بررسی وضعیت موجود (مجاورت ها)

تحلیل سایت: شبکه دسترسی (معابر)

تحلیل سایت: تحلیل اقلیمی

تحلیل سایت: تحلیل هندسه سایت

تحلیل سایت: بررسی دید و منظر

مراحل تحلیل سایت در معماری

مهمترین کار در طراحی معماری، داشتن درک کاملی از بستر طرح است. به صورت کلی تحلیل سایت در معماری به تحقیق و تجزیه و تحلیل آن می پردازد. بر این اساس، طراح هر تحقیق باید قبل از شروع کار طراحی، به شناخت کلی زمین تحقیق بپردازد. چنین شناختی هنگامی کامل تر خواهد بود که با حضور در محل مورد نظر از نزدیک شاهد وضعیت محیطی آن باشد و عوامل زیر را مورد برسی قرار دهد:

·بررسی وضعیت موجود (مجاورت ها)

·شبکه دسترسی (معابر)

·تحلیل اقلیمی

·تحلیل هندسه سایت

·بررسی دید و منظر

تحلیل سایت توسط علائم گرافیکی متفاوتی قابل بیان است، که می توان این علائم را زبان مشترک بین معماران دانست. مهم تر از این علائم مشترک بینش و دانش معمار است که می تواند در به کار بردن این علائم درست عمل کرده و ویژگی های سایت را معرفی کند. عکسی که در بالا می بینید نمونه ای از گرافیک تصویری تحلیل سایت است.


مطالب دیگر:
📝12 عدد عکس بروکلی png با کیفیت بالا- حجم: 50 مگابایت📝22 عدد عکس پیاز با پسوند png با کیفیت بالا- حجم: 65 مگابایت📝15 عدد عکس خیار با پسوند png با کیفیت بالا- حجم: 54 مگابایت📝15 عدد عکس خیار(2) با پسوند png با کیفیت بالا- حجم: 64 مگابایت📝18 عدد عکس png ذرت با کیفیت بالا- حجم: 83 مگابایت📝19 عدد عکس ذرت (2) png با کیفیت بالا- حجم: 73 مگابایت📝18 عدد عکس png انار با کیفیت بالا- حجم: 58 مگابایت📝17 عدد عکس png اردک با کیفیت بالا- حجم: 47 مگابایت📝24 عدد عکس png خرگوش با کیفیت بالا- حجم: 96 مگابایت📝19 عدد عکس png سیب با کیفیت بالا- حجم: 100 مگابایت📝18 عدد عکس png هلو با کیفیت بالا- حجم: 91 مگابایت📝میانبر های موجود در برنامه📝تحقیق در مورد عضلات سر و گردن📝55 عدد عکس png ماشین آئودی- حجم: 25 مگابایت📝15 عدد عکس png درخت 2 با کیفیت بالا- حجم: 85 مگابایت📝اموزش تصويري و كامل نرم افزار قدرتمندNero 9 فورمت ورد 28 صفحه📝پیدایش ترک در ساختمان(تحقیق برای درس ترمیم سازه)📝53 عدد عکس png ماشین فولکس با کیفیت بالا- حجم: 25 مگابایت📝41 عدد عکس png ماشین تویوتا با کیفیت بالا- حجم : 11 مگابایت📝31 عدد عکس png ماشین بی ام و با کیفیت بالا- حجم: 17 مگابایت📝28 عدد عکس png آچار با کیفیت بالا- حجم: 44 مگابایت📝برنامه جیره نویسی به روش خطی در برنامه اکسل جیره گوسفند ( 2017)📝آموزش گردنبند ماندالا📝آموزش گردنبند طرح خورشید📝آموزش گردنبند Sp