طرح كارآفرینی آموزشگاه حسابداری

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان طرح كارآفرینی آموزشگاه حسابداری وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
طرح كارآفرینی آموزشگاه حسابداری|41003120|iq

طرح كارآفرینی آموزشگاه حسـابداری با ظرفیت 1664 دانش‌آموز در سال

خلاصه طرح
موضوع طرح : خدمات آموزشی در زمینه حسابداری دستی و رایانه‌ای
محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور
سرمایه گذاری كـل: 91/381 میلیون ریال
سهم آوردة متقاضی: 91/41 میلیون ریال
سهم تسهیلات: 340 میلیون ریال
دورة بازگشـت سرمایه: 21 ماه

مـقـدمه :
انجام هر فعالیت اقتصادی ، مستلزم ایجاد سازوكاری برای نگهداری و ثبت گردش‌های انواع مالی، اعم از وجوه نقد، اعتبارات، تسهیلات و ... است. به این منظور از فن حسابداری در وهله نخست به عنوان ابزاری برای سنجش عملكرد مالی فعالیت‌های اقتصادی و در مرحله بعد به عنوان مستندی برای اتخاذ تصمیمات مدیریت عالی در مورد انجام سرمایه ‌گذاری‌ها یا فعالیت‌های جدید یاد می‌شود.
فرایند حسابداری شامل ثبت كلیه رویدادهای مالی، تكمیل صورت‌های قانونی از جمله صورتحساب سود و زیان، ترازنامه، ثبت دفاتر قانونی و معین ، ارائه گزارش‌های مالی در دوره های زمانی مشخص به مدیریت سازمان و ... می‌باشد.
تشخیص و ثبت درست وقایع مالی صورت گرفته در سازمان نیازمند دانش و مهارت كافی در زمینه علوم حسابداری است. كسب این مهارت علاوه بر داشتن اطلاعات نظری در مورد اصول حسابداری ،‌نیازمند كسب تجربه و آموزشهای كاربردی در این زمینه می‌باشد. آموزشگاه های آزاد حسابداری در این میان می‌توانند علاوه بر ارائه آموزش‌های نظری و كاربردی در مورد مسائل مختلف حسابداری از حسابداری موسسات بازرگانی و مالی تا سازمانهای صنعتی، اقدام به آموزش حسابداری به وسیله نرم افزارهای رایانه ای كه در حال حاضر مورد اقبال روزافزون حسابداران واقع شده است نمایند. همچنین اجرای این طرح می‌تواند زمینه اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در رشته‌های حسابداری ،‌ مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی و مهندسی كامپیوتر را فراهم آورد. ضمن این كه با عنایت به ماهیت امر آموزش می‌توان از نیروی كار بانوان متخصص نیز در این زمینه به نحو شایسته استفاده كرد.


مطالب دیگر:
📎پاورپوینت درباره بيماريهاي كلزا📎پاورپوینت درمورد اتخاذ تدابیر مناسب بهنگام مواجهه با بیماریهای عفونی در محیط کار📎پاورپوینت درمورد بیماری سفیدک سطحی مو powdery mildew 📎پاورپوینت درمورد بيماري سرخك 📎پاورپوینت درمورد بیماری تب سه روزه📎پاورپوینت درمورد کورونا ویروس عامل بيماري تنفسي در خاورميانه📎پاورپوینت در مورد:برنامه ریزی و طراحی آموزش همسالان📎پاورپوینت درباره تینا سولیوم📎پاورپوینت در مورد:قوانین و مقررات حمل و نقل بین المللی📎پاورپوینت درباره:عمليات نجات و حمل مصدوم📎پاورپوینت در مورد: پويايي توسعه و همگرايي باروري اقوام در ايران📎پاورپوینت جانوران مهره دار علوم نهم فصل چهاردهم 📎پاورپوینت در مورد: بيماريهاي قلبي و حاملگي 📎پاورپوینت درمورد كلیله و دمنه 1📎پاورپوینت علایم اختلال افسردگی اساسی و رابطه آن با بیماریها📎پاورپوینت چگونگی تدوین پایان نامه📎پاورپوینت بررسی مهارت های تفکر📎پاورپوینت کتاب و درس اندیشه اسلامی 2 علی غفار زاده📎پاورپوینت اختلالات اضطرابی و عوامل موثر در شکل گیری📎پاورپوینت آسیب شناسی شبکه های اجتماعی و راهکار های برخورد با آن📎پاورپوینت کتاب و درس 101 تكنيک حل خلاق مسئله ترجمه دكتر محمود احمدپور داريانی📎پاورپوینت بررسی تعلیم و تربیت در دوره قاجاریه📎پاورپوینت سیاست ها و استراتژی های تولید در بازاریابی بین الملل📎پاورپوینت مداخله در بحران های روانی اجتماعی و تکنیک های آن📎پاورپوینت کتاب و درس روانشناسی عمومی مولف : اتكينسون و همكاران - مترجم : دكتر براهنی و همكاران