ترجمه مقاله کنترل غیرمتمرکز توان راکتیو برای سیستم‌های اتوماسیون توزیع پیشرفته

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان ترجمه مقاله کنترل غیرمتمرکز توان راکتیو برای سیستم‌های اتوماسیون توزیع پیشرفته وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
ترجمه مقاله کنترل غیرمتمرکز توان راکتیو برای سیستم‌های اتوماسیون توزیع پیشرفته|41000534|iq

کنترل غیرمتمرکز توان راکتیو برای سیستم‌های اتوماسیون توزیع پیشرفته + نسخه انگلیسی

Decentralized Reactive Power Control for Advanced Distribution Automation Systems

چکیده- در این مقاله یک طرح کنترل غیرمتمرکز توان راکتیو برای کنترل بهینۀ خازن سوئیچ‌شده در سیستم ارائه می‌شود تا تلفات سیستم حداقل شده و پروفیل ولتاژ در سطح قابل قبولی حفظ شود. تکنیک ارائه شده مبتنی است بر قراردادن یک واحد پایانه دوردست (RTU) روی هر DG و در هر خازن خط. این واحد پایانه‌های دوردست که از طریق پروتکل‌های مخابراتی با هم هماهنگ می‌شوند تشکیل یک سیستم چندعامله (مالتی‌ایجنت) را می‌دهند. برای تخمین تغییرات پروفیل ولتاژ در اثر تزریق توان راکتیو در باس خازن، الگوریتم نوین غیرمتمرکز پیشنهاد شده است. برای نشان دادن اعتبار و کارائی تکنیک ارائه شده در این مقاله، نتایج شبیه‌سازی بیان شده‌اند.


عبارات کلیدی: تولید پراکنده، سیستم‌های توزیع، سیستم چندعامله، کنترل توان راکتیو.


  • فهرست نمادها
  • Pn n+1 توان اکتیو عبوری از باس RTUn به باس RTUn+1. در معادلات ما، اگر عبور توان راکتیو از پایین‌دست به بالادست باشد، این توان مثبت و در غیر این صورت منفی در نظر گرفته می‌شود.

    Qn n+1 توان راکتیو عبوری از باس RTUn به باس RTUn+1. در معادلات ما، اگر عبور توان راکتیو از بالادست به پایین‌دست باشد، این توان مثبت و در غیر این صورت منفی در نظر گرفته می‌شود.


    مطالب دیگر:
    دماسنج و سیستم اعلام حریق وایرلستحقیق و پروژه پایانی آبیاریخانه هوشمندتحقیق درباره شرکت اچاچیتحقیق درباره شركت تعاونی كاركنان نداجاتحقیق درباره شركت تولید آب معدنی و خدمات رسانی آنمقاله درمورد قانون تجارت الکترونیکتحقیق درباره شركت محصولات كاغذی لطیفتحقیق درباره شناخت بازار اوكراین و راههای دستیابی به آنتحقیق درباره طرح احداث گلخانه برای تولید محصولات گلخانه ایطرح پژوهشی سنتز تركیبات لیمونن (و بورنئول) از روغن تربانتینطرح کسب وکار راه‎اندازی كارگاه ساخت ماشینهای مرتبط با تزریق سیمان و استحكام خاكمقاله درمورد مالیات بر ارزش افزودهمقاله درمورد محاسبه بازده خصوصی سرمایه انسانی در ایرانربات تحت وبآسانسور دو توقف فولبررسی رابطه بین مشارکت اجتماعی و احساس امنیت اجتماعیطراحی و ساخت دستگاه برش لوله ها از 2000 mm تا 800mm سایزبررسی ارتباط بین سطح سواد والدین و افت تحصیلیبررسی مشکلات مدارس در پرورش خلاقیت دانش آموزانساخت درب هوشمند با AVRبررسی اثربخشی یادگیری مشارکتی در پیشرفت تحصیلی در درس ریاضی با توجه به سبک یادگیری دانش آموزان پایه دوم راهنماییپاورپوینت طوفان فکری، ساختاردهی و ارزیابی ایده ها، انتخابدانلود پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه‌ریزی استراتژیکدانلود پاورپوینت استراتژیهای تحول در سطح خرد