تحقیق با موضوع علم كامپیوتر شبكه های كامپیوتری

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق با موضوع علم كامپیوتر شبكه های كامپیوتری وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق با موضوع علم كامپیوتر شبكه های كامپیوتری|40277660|iq

توضیحات:

30صفحه قالب ورد قابل ویرایش

30صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

چكیده:

امروزه علم كامپیوتر به عنوان یكی از حساس ترین و پرا اهیمت ترین علوم روز دنیا در شاخه های بسیار گوناگون و متفاوتی در حال پیشرفت سریع و همه جانبه است. یكی از مهمترین شاخه ها علم شبكه است. با توجه به اهمیت شایان ذكر انتقال اطلاعات در دنیای امروز شبكه های كامپیوتری بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند و امروزه در سازمانها ، ادارات و مراكز بزرگ و كوچك استفاده از شبكه های كامپیوتری امری مرسوم و معمول است. لذا موضوع و تمركز اصلی این دوره كار آموزی روی شبكه های كامپیوتری بود. من در این دوره مطالعه خود روی شبكه های را با محوریت دو بخش متفاوت انجام دادم. اولین بخش مربوط به كلیات شبكه و اطلاعات مقدماتی نصب و راه اندازی شبكه ها بود كه شامل بخشهای تئوریك و علمی فروان می باشد. از جمله مهمترین این بخشها عبارت بودند از :

- پترولكل های ارتباطی

- مدل ارتباطی سیستم باز OSI و بررسی لایه های مختلف شبكه كه شامل تجزیه و تحلیل هرلایه وظایف آن در معماری لایه ای می باشد.

- مدلهای مختلف فیزیكی شبكه از قبیل مدل Sener base model Peer to Peer و Client – sener model

- بررسی اجزای ارتباطی شبكه ها مانند كارت شبكه ( NIC )، كابل های ارتباطی مانند Twisted Pair و Coaxial و نحوه اتصالات آنها و قطعات سخت افزاری

- مهم مانند تكرار كننده ها ( Repeaters )، پل ها ( bridges )، مسیر یابها

فهرست برخی ازمطالب:

چكیده:

شرح واحد صنقی :

- دستورهای Umount Mount :

سیستم پرونده ( File System )

- نصب نرم افزار به وسیله RPM :


مطالب دیگر:
🔍تحقیق مدیریت اداری هنری فایول🔍خلاصه کتاب اصول مدیریت تألیف دکتر علی رضائیان🔍تحقیق نقد و تفسير داستانهاي تمثيلي هدايت و آل احمد ( آب زندگي، سرگذشت كندوها، نون و القلم )🔍تحقیق اصول و روش های تربیت در اسلام🔍تحقیق ارزشيابی و آزمون سازی دانش آموزان به همراه سوالات🔍تحقیق ادبيات توصيفي🔍تحقیق روش های تدريس🔍تحقیق از شاهنامه فردوسي🔍تحقیق تاثیر خرده فرهنگ ها بر کارایی مدیران در سازمان های فعال در جزیره قشم🔍تحقیق بررسي فضاهاي داخلي و مبلمان كتابخانه هاي عمومي و مقايسه استانداردهاي آن ها با نظرات🔍تحقیق چرا بايد آزادي فرهنگي مورد حمايت حقوقي واقع شوند؟🔍تحقیق تحلیل کتاب های مجالس صوفیه🔍تحقیق معرفی نسخه های خطی دیوان فدایی یزدی🔍تحقیق ادبیات شفاهی شهراشکذر🔍تحقیق شرح ابيات مثنوي بيت 1598 تا 1649🔍تحقیق ادبیات🔍تحقیق کمال ‌الملک🔍تحقیق در مورد افلاطون و زندگی نامه او🔍تحقیق تربیت و تنبیه بدنی🔍تحقیق دغدغه های یک معلم بیا طرحی نو در اندازیم؟🔍پاورپوینت ارگونومی در حمل دستی بار و اختلالات اسكلتي و عضلاني ناشي از كار🔍تحقیق خواجه عبدالله انصاری🔍تحقیق اوشو🔍تحقیق حماسه گیلگمش🔍تحقیق داش آکل صادق هدایت