تحقیق با موضوع مترجم آدرسهای شبكه ios سیسكو

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق با موضوع مترجم آدرسهای شبكه ios سیسكو وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق با موضوع مترجم آدرسهای شبكه ios سیسكو|40277627|iq

توضیحات:

تحقیق با موضوع مترجم آدرسهای شبكهِ ios ِ سیسكو34صفحه قالب ورد قابل ویرایش

تحقیق با موضوع مترجم آدرسهای شبكهِ ios ِ سیسكو

35صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

مترجم آدرس شبكه در ساده ترین حالتش بر روی مسیر یابی كه دو شبكه را به هم متصل می‌كند عمل می‌كند؛ یكی از این شبكه ها (تعین شده بعنوان داخلی ) بصورت خصوصی یا غیر متداول آدرس دهی می‌شود كه باید این آدرس به یك آدرس قانونی و متداول تبدیل شودقبل از اینكه بسته های اطلاعاتی به سمت شبكه دیگر(تعیین شده بعنوان شبكه بیرونی ) فرستاده شود . ترجمه مرتبط با مسیر یابی عمل می‌كند ، بطوریكه اگر ترجمه مطلوب باشد مترجم آدرس شبكه براحتی می‌تواند بر روی مسیر یاب یك سرویس گیرنده اینترنت فعال شود .

استفاده از وسایل ترجمه در RFC 1631 ( request for comment ) ( درخواست برای توضیح ) آمده است - شیوه ترجمه آدرس در مسیر یاب . هدف مترجم آدرس شبكه ایجاد یك عاملیت برای شبكه خصوصی است كه عموماً آدرسهای منحصر بفردی دارد و مترجم آدرس شبكه نیز در آن موجود نیست .RFC 1631 یك زیر مجموعه از اصول مترجم آدرس شبكه های IOS سیسكو را ارائه میكند .

فهرست برخی ازمطالب:

این كار بوسیله توصیف آدرسهای محلی كه ترجمه شده اند ومجموعه آدرسهای 6

توانایی پیكربندی مترجم آدرس شبكه برای اینكه قسمت میزبان همسان ازآدرس 6

شكل 5 – 6

دستورات پیكربندی 8

فعالسازی ترجمه آدرسهای منبع داخلی 9


مطالب دیگر:
📒پاورپوینت درباره خلاقیت و نوع آوری در مدیریت📒دانلود پاورپوینت درباره سی پی یو📒پاورپوینت درباره خرسالی (5-3سالگی)📒پاورپوینت گزيده اي از سياست نامه و قابوس نامه📒پاورپوینت فاضلاب شهری 📒پاورپوینت خلاصه از بخش های کتاب آفتاب و سایه ها📒پاورپوینت درباره رفتار و عوامل موثر بر آن📒پاورپوینت درباره طرز ساخت سیپورکس و موارد استفاده📒پاورپوینت قانون وصول برخي از درآمدهاي دولت و مصرف آن در موارد معين📒پاورپوینت درباره طلاق روانی و نابسامانی های نظام خانواده و اجتماع 📒پاورپوینت درباره عطار نيشابوري📒پاورپوینت کلیاتی در باره بیماری ایدز📒پاورپوینت درباره عفونتهای مغزی📒پاورپوینت حسابداری تعهدی و دارایی های ثابت📒دانلود پاورپوینت درباره عقاب📒پاورپوینت درباره عقل و جايگاه آن📒پاورپوئینت درباره علفهاي هرز📒پاورپوینت درباره علفهاي هرز و كنترل ان درشرايط ديم📒پاورپوینت درباره علم در قرآن📒پاورپوینت درباره فرآورده های شیلات📒پاورپوینت فلات ایران📒پاورپوینت گرمايش از كف📒پاورپوینت اقلیم اهواز📒پاورپوینت خانقاه📒پاورپوینت سقف سیاک