پاورپوینت فصل نهم کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تالیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت فصل نهم کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تالیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت فصل نهم کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تالیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان|40276615|iq

دانلود پاورپوینت فصل نهم کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف هندریکسن و ون بردا ترجمه پارسائیان با موضوع وجه نقد، سرمایه و سود، در قالب pptx و در 78 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

سرمایه و سود از دیدگاه حسابداران

سرمایه و سود از دیدگاه اقتصادی

اهمیت وجه نقد در ارتباط با سرمایه و سود

اهمیت گزارش جریان های نقدی

هدف از ارائه اطلاعات مربوط به جریان وجوه نقد

هدف اصلی حسابداری از دیدگاه FASB

ارزش فعلی جریانهای نقدی آتی NPV

ارزش فعلی و ارزش بازار

سود خالص برای پیش‌بینی وجه نقد

نقدینگی، توان واریز بدهیها و انعطاف‌پذیری مالی

اهمیت توان واریز بدهی ها

ارائه و پیش‌بینی اطلاعات مربوط به جریان وجوه نقد

بخشهای صورت جریان وجوه نقد

انتقادات وارده به شکل صورت جریان وجه نقد

دید گاه های ضد و نقیض در مورد ماهیت معادل وجه نقد

دید گاه های ضد و نقیض در مورد معاملات غیر نقدی

پیش بینی گردش وجه نقد در آینده

پیش بینی وجوه نقد مورد انتظار برای هزینه های سرمایه ای

تمایز بین مخارج سرمایه ای رشد و جایگزینی

اندازه‌گیری سود

مقایسه سرمایه با سود

تعاریف سرمایه و سود از دیدگاه های مختلف

تعریف سرمایه و سود در واحد انتفاعی

مقایسه سود جامع با سود واحد تجاری

مفاهیم سود از دیدگاه حفظ ثروت

مقایسه سود فردی با سود واحد تجاری

روشهای تعیین ارزش ثروت

ارزش های ورودی تاریخی

قسمتی از متن:

اهمیت وجه نقد در ارتباط با سرمایه و سود : وجه نقد در ارتباط با سرمایه و سود به این دلیل حایز اهمیت است كه معرف قدرت خریدی است كه می‌توان در اقتصاد بازار به اشخاص یا موسسات دیگر انتقال داد تا به مصرف تهیه كالاها و خدمات مورد نیاز خود برسانند. بنابراین، بسیاری از اندازه‌گیریهای حسابداری بر جریان وجوه نقد در گذشته، حال و انتظارات آینده مبتنی می‌باشد.

توضیحات:

کتاب تئوری های حسابداری (جلد اول) تألیف آلدون اس. هندریسکن و مایکل اف. ون بردا ترجمه دکتر علی پارسائیان، از جمله منابع مهم درسی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل نهم این کتاب با موضوع " وجه نقد، سرمایه و سود " می باشد که در حجم 78 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
📚پاورپوینت دیابت و بارداری📚پاورپوینت دیالیز صفاقی📚پاورپوینت روش اکسیژن درمانی📚پاورپوینت سبب شناسی اختلالات روانی📚پاورپوینت سوء رفتار در خانواده📚پاورپوینت سیستم عضلانی اسکلتی📚پاورپوینت صدمات سیستم عضلانی اسکلتی📚پاورپوینت فوریت های طب داخلی 📚پاورپوینت مدهای تنفسی📚پاورپوینت معاینه بالینی نوزاد📚پاورپوینت وظایف و مسوولیت امدادگران و اصول ایمنی فردی📚پاورپوینت کلیات درس آمار📚دانلود پاورپوینت آتشکده📚دانلود پاورپوینت برنامه ریزی تحصیلی📚دانلود پاورپوینت اهمیت محاسبات دارویی📚دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق و سیاست بین الملل📚دانلود پاورپوینت تبلیغات دینی📚پاورپوینت آموزش الگوها ریاضی پنجم ابتدایی📚پاورپوینت نمونه سوالات درس 1 و 2 علوم پنجم ابتدایی📚پاورپوینت آموزش علوم پنجم ابتدایی مبحث تغییرات مواد📚پاورپوینت آموزش درس 1 مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی مبحث ارتباط با دیگران📚پاورپوینت آموزش علوم پنجم ابتدایی مبحث ساختمان مواد📚پاورپوینت آموزش فصل 4 ریاضی پنجم ابتدایی مبحث تقارن و چندضلعی ها📚پاورپوینت آموزش مقدار تقریبی ریاضی پنجم ابتدایی📚پاورپوینت علوم پنجم ابتدایی مبحث تاریخچه ی زمین