دانلود پاورپوینت اصول طراحی پرسشنامه (رشته بهداشت عمومی)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان دانلود پاورپوینت اصول طراحی پرسشنامه (رشته بهداشت عمومی) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
دانلود پاورپوینت اصول طراحی پرسشنامه (رشته بهداشت عمومی)|40276362|iq

پرسشنامه ابزاری متداول برای جمع آوری اطلاعات است و به دلیل هزینه ناچیز تهیه، اكثر محققین به استفاده بیشتر از آن روی می آورند.

باید توجه داشت كه پرسشنامه طوری تدوین شود كه اولا از نظر حجم ، حوصله بر نباشد و ظرفیت روانی پاسخگویان دراین زمینه در نظر گرفته شود و در ثانی از نظر موضوعی، سوالها در یك ارتباط منطقی با هم طراحی شوند و خلایی بین آنها ایجاد نشود. یعنی هر سوال به سوال ما قبل و بعد خود ارتباط و اتصال موضوعی داشته باشد.

هر سوال پرسشنامه به دنبال هدف و منظور خاصی طراحی می گردد . جواب هر سوال گامی جهت تحقق اهداف ویژه تحقیق و در مجموع تامین كننده هدف اصلی تحقیق است.

تدوین نادرست پرسشنامه نتایج نادرستی به بار می آورد. این موضوع سبب آلودگی جامعه می شود، بطوری كه اعتماد افراد به تحقیقات پرسشنامه ای كاهش می یابد و مشكلات زیادی را برای محققین در آینده ایجاد می نماید.

و در ادامه داریم:

اصول طراحی پرسشنامه

رسم نمودار درختی

تعیین بانك سوالات

تعیین اعتبار محتوایی و پایایی سوالات

تهیه شناسنامه پرسشنامه

انواع اعتبار در پرسشنامه

روشهای سنجش اعتبار محتوا

روشهای سنجش Reliability پایایی پرسشنامه

انواع سوالات پرسشنامه از لحاظ محتوا

انواع سوالات پرسشنامه از لحاظ نحوه پاسخگویی

انواع پرسشنامه از لحاظ نحوه اجرا

انواع پرسشنامه از لحاظ محتوای سنجش شده

طراحی پرسشنامه نگرش

تعاریف نگرش

اجزای نگرش

خصوصیات سوالات نگرشی

اندازه گیری و سنجش نگرشها

مقیاس لیکرت

فایل پاورپوینت 67 اسلاید


مطالب دیگر:
تحقیق کاربرد معادلات در مهندسیدانلود مقاله طرح كالبدی روستای رزاب شهرستان سروآباددانلود حل المسائل VLSIدانلودچگونه یک سمینار خوب ارائه دهیم + اسلایدهای آماده پاورپوینت برای ارائه سمینار و پردانلود مقاله موتورهای پله ایگزارش کار در دبیرخانه آموزش و پرورشدانلود تحقیق و جزوه مبانی مدیریت مالیدانلود مقاله و تحقیق زندگینامه محمدرضا شاه پهلویجریان باد در داخل بادگیردانلود پاورپوینت کارآفرینی شهریپاورپوینت زلزله و اندازه گیری زلزلهجزوه آموزشی مراقبت پرستاری از بیمار در حال احتضار(مراحل انتهایی زندگی)دانلود پاورپوینت: تئوری آشوبعیب یابی اجاق گاز + wordپاورپوینت فرسایش و رسوبپاورپوینت و ورد و پی دی اف آشنایی با رشته معماری مرمت مقطع کارشناسی ارشد - 40 درصد تخفیف - تخفیف ویژهدانلود پاورپوینت کارآفرینی روستاییترجمه مقاله انگلیسی : A comparative study of Artificial Bee Colony algorithmجملات انگیزشی افراد موفقدانلود آفلاتوکسین در طیور دانلود مقاله انواع تعارض ادله و قواعد رفع آنتحقیق و مقاله ای در مورد علم دامپزشکیتحقیق و مقاله ای در مورد دامپزشکتحقیق و مقاله ای در مورد تاریخچه ی پرورش اسب همراه با اصلیت و منبع نژاد های انتحقیق و مقاله ای در مورد پرورش گاو