پاورپوینت نحوه اجرای پی در ساختمان

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت نحوه اجرای پی در ساختمان وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت نحوه اجرای پی در ساختمان|40104756|iq

پی چیست؟
پی، شالوده یا فونداسیون بخشی از ساختمان است که وظیفهٔ انتقال نیرو از ستونها به زمین و خاک اطرافش را بر عهده دارد که بر اساس نوع ساختمان، میزان نیروهای وارده، نوع زمین و شرایط آب و هوایی منطقه نوع و ابعاد آن مشخص می‌شود.

در امر ساختمان سازی انواع پی وجود دارد که این موارد را با توجه به نوع ساختمان و نوع سازه مشخص میکنند که در چه سازه ای از چه نوع فونداسیونی استفاده شود . برای پی ریزی و اجرای فونداسیون باید عملیات های مختلفی انجام گیرد که در ابتدای انها و در وهله اول باید این مشخص شود که با توجه به نوع زمین و سازه و سایر عوامل از چه نوع پی استفاده شود و در ادامه با کار هایی همچون گمانه زنی و … سایر عملیات ها را انجام دهند . در پاورپوینت اجرای پی ساختمان تمامی مطالب و مراحل راجع به این مورد ذکر شده است .

سر فصل های این پاورپوینت

مطالب دیگر:
تحقیق درباره جاهليّت در آيينه تاريخ و قرآنتحقیق درباره شبكه هاي كامپيوتري تحقیق درباره علف چشمه يا بولاغ تحقیق درباره مقام زن از ديدگاه قرآنتحقیق درباره مقاله جلوگیری از اسراف مواد غذایی با بسته بندی مناسب تحقیق درباره عصر علم تحقیق درباره مورد سواد بصری و ترکیب بندی تصویریتحقیق درباره عاشورا به روایت تاریختحقیق درباره عاشورا و عصر امروزتحقیق درباره جهت‌یابیتحقیق درباره عصر رسانه ها و ارتباطات تحقیق درباره عوامل مؤثر در معنويت گريزيتحقیق درباره عید قربان تحقیق درباره چدنتحقیق درباره عدالت در نهج البلاغه تحقیق درباره عدالت در دیدگاه علی تحقیق درباره عمل به احکام دينيتحقیق درباره عدل الهی تحقیق درباره عدلتحقیق درباره عملگرها تحقیق درباره عملکرد بذرپاورپوینت درباره مدیریت استراتژیکپاورپوینت درباره مدیریت تلفیقی آفتدانلود پاورپوینت درباره گشتالتپاورپوینت درباره مرغ تخم گذار