بازیافت پیشرفته اطلاعات پاك شده در كامپیوتر

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان بازیافت پیشرفته اطلاعات پاك شده در كامپیوتر وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
بازیافت پیشرفته اطلاعات پاك شده در كامپیوتر|40092004|iq

بازیافت پیشرفتهٔ اطلاعات پاك شده در كامپیوتر

اطلاعاتی كه بر روی كامپیوتر توسط عواملی مانند صدمات سخت افزاری، پاك كردن و فرمت كردن از بین می روند، لزوماً غیر قابل دسترس محسوب نمی شوند. غیر قابل دسترس بودن اطلاعات بدین معناست كه سیستم عامل دیگر به آنها دسترسی ندارد. در چنین حالتی، اغلبِ آنها را می شود با برنامه های خاص و سرویس های پیشرفتهٔ بازیافت اطلاعات دوباره برگرداند. هزینهٔ بازیافت این اطلاعات، بسته به میزان خسارت وارد شده متفاوت است.

به عنوان مثال، تصور كنید كه یك Laptop ۳ روز در یك نهر آب قرار گرفته، یا حریق، همهٔ كامپیوترها و Raid-System ها را سوزانده و آب كرده است، هارد با سر و صدای زیادی كه از خود تولید می كند، از Head-Crash كردن خود خبر می دهد، ویروسی اطلاعات را پاك، Master Boot Record را نابود یا باعث بروز اشتباه در فایل سیستم می شود.

حتی خود Clean-Up-Utility بعضی اوقات فایل های مهم را از هم جدا می كند. گاهی هم خود كاربران وقتی كه در حالتهای عصبی قرار می گیرند، پارتیشنی را به اشتباه فرمت یا دایركتوری را پاك می كنند.تحقیقات نشان می دهند كه صدمات سخت افزاری با ۴۴% بیشترین سهم را در پاك شدن و گم شدن اطلاعات دارند


مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت تغییر اقلیم و آب و هوا🔑پاورپوینت ویژگیهای آب و هوایی بیابان🔑پاورپوینت معماری هم ساز با اقلیم سرد🔑پاورپوینت بررسی اقلیم بیرجند🔑پاورپوینت مبانی حسابداری مدیریت- تعیین الگوهای رفتار هزینه🔑پاورپوینت ارائه مدل های کسب و کار الکترونیکی🔑پاورپوینت طراحی ماشین‌های ابزار🔑پاورپوینت معماری اقلیم گرم و خشک🔑پاورپوینت طرح آماده سازی سپه شهر🔑پاورپوینت سیاست های فرهنگی کشور ایتالیا🔑پاورپوینت تحلیل فضای شهری- میدان نواب صفوی (میدان وزیری)🔑پاورپوینت ضوابط و مقررات شهرداری ها🔑پروژه فرهنگی شامل شیت لایه باز+ فایل کد نقشه ها + فایل تری دی مکس + رندرهای پروژه🔑پاورپوینت طرح منظر شهری محله خاک سفید🔑پاورپوینت درآمدی بر شهرشناسی (شهرهای نخستین)🔑پاورپوینت درآمدی بر شهرشناسی (دولت شهرهای یونان)🔑پاورپوینت درآمدی بر شهرشناسی (روم و امپراتوری)🔑دانلود تحقیق درس اکولوژی شهری با فرمت ورد و عنوان مقاله شهرنشینی در ایران🔑بررسی تاثیرات آلودگی هوا بر رفتار انسان🔑مجموعه نقشه های تاسیسات مکانیکی در اتوکد(موتورخانه و برج و استخر و ....)🔑آشنایی با تکنیک های OFDM و COFDM🔑نمونه گزارش پروژه راهسازی (طراحی آبراههای کناری)🔑پاورپوینت انواع الگوریتم🔑پروژه مسکونی شامل شیت لایه باز+ فایل کد نقشه ها + رندرهای پروژه🔑پاورپوینت کاربردها و روش های زمان سنجی