چگونگی افزایش دادن توانایی دانش آموزان در حفظ اصطلاحات زیست شناسی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان چگونگی افزایش دادن توانایی دانش آموزان در حفظ اصطلاحات زیست شناسی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
چگونگی افزایش دادن توانایی دانش آموزان در حفظ اصطلاحات زیست شناسی|40088716|iq

فهرست مطالب

مقدمه و توصیف وضع موجود : 3

گرد آوری اطلاعات ( شواهد 1 ) : 5

تجزیه وتحلیل و تفسیر داده ها : 7

راه کار های رایج : 10

راه حل جدید : 12

* مراحل طراحی جدول ها : 13

شواهد 2 : 15

اعتبار بخشی و ارزیابی : 17

تجدید نظر و پیشنهاد ها : 20

منابع : 21

مقدمه و توصیف وضع موجود :

من ، مریم مهدوی نجم آباد به همراه دو تن از همکاران ، مریم شریفی و زهرا پویان فر دبیران زیست شناسی شهرستان شیراز هستیم که با حدود پانزده سال سابقه کار به ترتیب در مدرسه های دخترانه ی سید مرتضی علوی ( ناحیه سه ) ، فاطمه الزهرا ( ناحیه یک ) و حجاب دو ( ناحیه یک) مشغول به خدمت می باشیم .

دبیرستان سید مرتضی علوی دارای نه کلاس است ، چهار کلاس اول ، دوم ریاضی ، تجربی و انسانی هر کدام با یک کلاس و سوم تجربی و ریاضی هر کدام یک کلاس . .همه کلاس ها به غیر از دوم ریاضی و انسانی و سوم ریاضی درس زیست شناسی دارند .

دبیرستان شبانه روزی فاطمه الزهرا در روستای دره واقع در منطقه سیاخ دارنگون شانزده کلاس دارد که در هفت کلاس آن ( پایه های اول ، دوم و سوم تجربی و پیش دانشگاهی )زیست شناسی تدریس می شود .

مدرسه حجاب دو ، دبیرستانی چهارده کلاسه است که هشت کلاس آن در کلیه پایه های اول ، دوم ، سوم تجربی و پیش دانشگاهی درس زیست شناسی دارند و خانم پویان فر مدرس یک کلاس اول و یک کلاس دوم تجربی آن هستند.

[1] - این دبیرستان از سال 1386 به دبیرستان خاص تغییر یافت .


مطالب دیگر:
🔑مجموعه ویدئویی آموزش زبان آلمانی به زبان فارسی🔑تکنولوژی جوشکاری🔑دستورالعمل جوشکاري،گزارش تائید آن و تائید صلاحیت جوشکار بر اساس کد ASME🔑آشنايي با استانداردها، شناخت فولادها و چدنهاي متداول در صنعت و چگونگي استفاده ازكتاب كليد فولاد🔑دانلود فایل ورد word پروژه آنالیز خطای جبران اثر حرکت سکو در کیفیت تصویربرداری راداری در مدstripmap🔑دانلود فایل ورد word پروژه خوشه‏ بندی توافقی بر روی داده‏های توزیع شده ناهمگن🔑دانلود فایل ورد word پروژه الگوریتم طبقه بندی k نزدیک ترین همسایه فازی داده برای محرمانگی در محاسبات ابری🔑کامل ترین و جدیدترین پکیج افزایش لایک و فالوور و کامنت اینستاگرام🔑Integrated Korean Beginning کتاب های آموزش زبان کره ای🔑مکالمات کره ای-فارسی با تلفظ و به همراه فایل صوتی مکالمات (کره ای-فارسی)🔑اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ🔑کتاب صوتی بی نظیر و خارق العاده ستاره بازاریابی شبکه ای شوید اثر سارا رابینز🔑دانلود کتاب روش کاوش در قبرستان ها PDF🔑دانلود کتاب آموزش کامل ساخت آنتن برای فلزیاب pdf🔑مجموعه اذکار و ادعیه🔑آموزش تغذیه و پرورش شتر مرغ مولد🔑کتاب جمله سازی در زبان فرانسوی🔑کتاب حرز رمضان🔑حرز الغاسله🔑کتاب فرهنگ روزمره ترکی استانبولی با تلفظ کامل🔑پاورپوینت دوره نظارت و بازرسی جوش🔑بانک شماره تلفن مشاغل مختلف🔑کتاب صوتی نابغه دیوانه🔑آموزش عکاسی با موبایل🔑آموزش فیلمنامه نویسی مثل اب خوردن