پاورپوینت درس 19 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان، از محیط زیست مراقبت کنیم

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت درس 19 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان، از محیط زیست مراقبت کنیم وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت درس 19 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان، از محیط زیست مراقبت کنیم|39024103|iq

دانلود پاورپوینت پایه چهارم دبستان با موضوع درس 19 مطالعات اجتماعی ،
در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از پاورپوینت :
درس 19 از محیط زیست مراقبت کنیم
هر موجود زنده ای در ناحیه ی خاصّی زندگی می کند که زیستگاه آن موجود نام دارد. گیاهان و جانورانی که در یک زیستگاه مشترک زندگی می کنند، برای ادامه ی زندگی خود به یکدیگر وابسته اند.
گیاهان غذای خود را با استفاده از نور خورشید، خاک و آب درست می کنند. برخی از جانداران فقط گیاه می خورند که به آن ها گیاه خوار می گوییم.
به برخی دیگر از جانوران که گیاه خواران را می خورند،
گوشت خوار می گوییم.
اگر در یک زیستگاه، غذای یک گیاه یا جانور کم یا تمام شود، آن ناحیه در معرض خطر قرار می گیرد.
برای مثال، در زیستگاهی، موش ها، دانه های بلوط را می خورند. موش نیز غذای جغد است. حال اگر در این ناحیه گیاه بلوط از بین برود، چه اتّفاقی می افتد؟ ...


مطالب دیگر:
📜خريد و دانلود تحقيق بررسي ماليات و مفهوم و انواع آن و مروري بر مواد و قوانين مالياتها:📜بررسي ماليات بر ارث و قوانين و مواد و نرخ آن📜بررسي معماري سنتي و مدرن و بررسي تقابل سنت و مدرنيته در معماري و تاثير انها بر يکديگر📜بررسي انواع فنر و کاربرد آن در صنعت و مروري بر کمک فنر خودرو و تاريخچه آن📜بررسي اثار بين النهرين و مروري بر معماري هخامنشيان📜بررسي تهاجم فرهنگي غرب به صنعت و جوامع جهاني و راههاي خروج از آن و بررسي تأثير متقابل فرهنگ و اقت📜بررسي مديريت رفتار سازماني و اصول آن📜مروري بر عصر غيبت و نشانه هاي ظهور حضرت مهدي همراه با آيات و روايات مربوطه📜بررسي اولين برنده جايزه نوبل و تاريخچه علم شيمي و بررسي علت تشکيل رنگين کمان📜بررسي ماليات از ارزش افزوده و مزايا و محاسن آن📜بررسي حرارت و روشهاي انتقال آن و مروري بر عايقکاري و انواع عايقها📜بررسي کارکردهاي بازاريابي در صنايع خدماتي و بررسي عوامل موثر بر ايجاد وفاداري مشتري در بخش خدمات📜بررسي تاريخچه سکه و سکه هاي عصر صفوي و طبقه بندي آنها📜تاثير کاهش تعداد صفر پول و اثرات آن بر ارزش پول📜بررسي کشور فرانسه و اطلاعات جمعيتي و جفرافيا و هنر و اقتصاد آن📜بررسي چند نظريه و کشف مهم قرت 19 و 20 در علوم فيزيک و زيست شناسي📜بررسي اهداف و وظايف سيستم عامل📜بررسي بيکاري و علل و انواع و آثار آن و يررسي نرخ جديد بيکاري در ايران و راههاي مقابله با آن📜مروري بر نحوه استقرار تجهيزات و ماشين آلات در کارخانجات و بررسي صنعت و مهندسي صنايع و نقش و فعالي📜بررسي دايره رنگها و استفاده و روانشناسي آنها📜بررسي عکاسي و تاريخچه آن و مروري بر نخسين ها در عکاسي ايران📜تعيين محل نشتي در خطوط برقي بوسيله روش هيدروليکي و بررسي جک هيدروليک و مزيت و کاربرد آن📜بررسي يارانه در ايران و بررسي وضعيت مصرف و يارانه بنزين در کشور و و ارائه راهكارهايي براي بهينه‌📜بررسي ضرب سکه در عصر صفوي و طبقه بندي و شکل و جنس آنها📜بررسي سيستمهاي هيدروليک و پنوماتيک و بررسي عملکرد و معايب و کاربرد و قطعات سيستمهاي پنوماتيک