تحقیق تاثیر استانداردهای حسابداری بین المللی بر شرکتها

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق تاثیر استانداردهای حسابداری بین المللی بر شرکتها وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق تاثیر استانداردهای حسابداری بین المللی بر شرکتها|39022000|iq

دانلود تحقیق با موضوع تاثیر استانداردهای حسابداری بین المللی بر شرکتها،
در قالب Word و در 16 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
تاثیراستانداردهای حسابداری بین المللی بر شرکتها
هدف کلی این مقاله بحث در مورد اثارت پذیرش استانداردهای حسابداری بین المللی و اجرای این استانداردها بر شرکتها می باشد.
بطوری که IAS بر مدیریت شرکتها و صورتهای مالی شرکتهای بررسی شده اثر دارد.
صورتهای مالی تهیه شده در ضمایم این مقاله، به منظور پشتیبانی و یا تائید و عدم تائید یافته های مقالاتی که اثر IAS رابر روی شرکتها می سنجد می باشد.
حسابداری بین المللی رشته ای آکادمیک است که در چند سال گذشته بوجود آمده است. همچنین، حسابداری بین المللی مباحث خوب و جالبی را بین اقتصاد دانان برای ارایه مسایل محتلف آینده که ناشی از حد و مرزهای علمی و عملی محیط است ، مطرح می کند.
بعد این مساله مورد تاکید و توجه قرار گرفت، یعنی مساله یکپارچه سازی شرکتها، که این مسئله مربوط به فرصتها یاتهدیدهای رویکردهای جدید برای افزایش فروش و همچنین برای بدست آوردن منابع مالی از بازارهای مالی بین االمللی است.
که اخیراً این مسائل با محدودیتها و موانع زیادی روبرو شده است.
از نقطه نظر حسابداری ، جهت یکپارچه سازی حسابداری بین المللی ، مواجه شدن با این محدودیتها و موانع است . (Combarros ,2000)
همچنین (Radhede , Wahlberg) در سال 2003 بر عدم هماهنگی حسابداری در سطح دنیا اشاره داشتند و بیان کردند که این مساله برای سرمایه گذاران و شرکتها مشکلاتی را در باب فهم اصول حسابداری بوجود می آورد، در نتیجه یک واحد غیر ملی برای ارایه و حل مسایل و تفسیر قوانین پذیرفته شده بین المللی برای حسابداری مورد نیاز است ...

تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت word ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- تعداد صفحات : 16
- قابل ارائه و مناسب بعنوان تحقیق کلاسی


مطالب دیگر:
📜دانلود تحقیق رویکردهای هرمنوتیکی به هنر اسلامی📜دانلود تحقیق صادرات فرش ایران و اقتصاد مدرن ایران📜بررسیPMS و تأثیر گیاه مرمكی بر آن📜طرح توجیهی معدن سنگ مرمریت📜طرح توجیهی معدن سنگ آهک📜طرح توجیهی عملیات اكتشاف سنگ های تزئینی📜طرح توجیهی بهره برداری از معدن گچ وخاک📜طرح توجیهی بهره برداری از معدن فلدسپات📜طرح توجیهی بهره برداری از معدن سولفات سدیم📜طرح توجیهی بهره برداری از معدن خاک نسوز📜طرح توجیهی اكتشاف گرافیت📜2طرح توجیهی معدن سنگ مرمریت📜دانلود پاورپوینت ساختار HTML CSS و Javascript📜دانلود پاورپوینت جریان الکتریکی📜دانلود پاورپوینت کبد چرب📜عكاسی‌ ماكروفتوگرافی‌📜عکاسی کردن📜مرگ مدرن📜معرق کاری📜موسیقی محلی آذربایجان📜نقد جدید📜دانلود تحقیق نمایش📜هنر فلز كاری و قلم زنی در دوره صفوی📜هنرهای سنتی📜تجلی وحدت و كثرت در هنر اسلامی