تحقیق راهنماي سرمايه‌گذاران غيرحرفه‌اي براي سرمايه‌گذاري در بورس

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق راهنماي سرمايه‌گذاران غيرحرفه‌اي براي سرمايه‌گذاري در بورس وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق راهنماي سرمايه‌گذاران غيرحرفه‌اي براي سرمايه‌گذاري در بورس|39021909|iq

دانلود تحقیق با موضوع راهنماي سرمايه‌گذاران غيرحرفه‌اي براي سرمايه‌گذاري در بورس،
در قالب Word و در 34 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
ضمن تاييد اقدام شما براي اين‌که پس‌اندازهاي خود را از طريق بازار سرمايه به توليد مولد تبديل کنيد، به‌اطلاع جناب‌عالي/ سرکار مي‌رساند که بازار سرمايه در کنار بازده‌هاي خوبي که در طي سال‌هاي نسبتاً طولاني داشته است، متضمن ريسک نيز مي‌باشد.
بنابراين، توصيه‌هاي زير را درنظر داشته باشيد و پس از آن اقدام به سرمايه‌گذاري کنيد.
1.در صورتي‌که پس‌انداز شما زير 30 ميليون ريال است، توصيه نمي‌شود که در بازار سرمايه سرمايه‌گذاري کنيد. بهترين محل براي سرمايه‌گذاري اين وجوه بازار پول يعني بانک‌هاست. علت آن است که امکان نياز فوري شما به اين وجوه بسيار بالا خواهد بود، و بهتر است از چنين حداقلي براي پشتوانة زندگي خود استفاده کنيد، و اين پس‌اندازها را به‌شکلي نگاه داريد که نقدشوندگي بالا دارند، و بدون ريسک‌اند.
2.درصورتي‌که با مبالغ در اختيار مي‌توانيد کاري را شروع کنيد که دوست داريد، يعني خود مستقيماً آن را به يک دارايي سرمايه‌اي ( به يک کار فيزيکي و عملي ) تبديل کنيد، به جاي اين‌که سهام بخريد، بهتر است همان کار را بکنيد. البته، بايد مطمئن شويد که در آن کار موفق مي‌شويد. بنابراين، به‌هيچ وجه توصيه نمي‌شود که وسيلة کار خود را بفروشيد و به خريد و فروش سهام بپردازيد. مثلاً، توصيه نمي‌شود کاميون خود را که وسيلة کار شماست و يا کارگاه خياطي، آموزشگاه حرفه‌اي، مطب و يا شرکت خود را بفروشيد و با آن در بازار سرمايه حضور يابيد. اول بايد کار خود را بتوانيد انجام دهيد و بعد در بازار سرمايه، پس‌اندازهاي خود را سرمايه‌گذاري کنيد....


مطالب دیگر:
📗بررسی مديريت اجرایی و نگهداري سيستم‌هاي آبياري📗اصلاح نژاد و بررسی مقاومت در برابر تنش سرمایی و تنش یخ زدگی در گیاهان📗ماشین برداشت پسته (Shaker) و تاثیر فرکانس لرزش و نوسان بر درصد برداشت میوه📗خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی ویژگی های کارآفرین و مفاهیم کارآفرینی📗رابطه میان منبع کنترل رفتار و میزان تحصیلات معلمان مدارس راهنمایی و دبیران دبیرستان های استان ت📗بررسی ویژگی ها و آفات و داشت گیاه بادام زميني بادام خاکي يا پسته زميني Arachis hypogaea📗بررسی کشاورزی پایدار و انواع کودهای مورد استفاده در کشاورزی پایدار📗بررسی انواع قارچهای صدفی و شرایط کاشت و داشت و پرورش قارچهای صدفی📗آموزش اصول اولیه طراحی بدنه خودرو📗بررسی سنسورهای مختلف در سیستم انژکتور خودرو📗آبیاری قطره ای بررسی مسائل و اجزا و مزایای آبیاری قطره ای📗بررسی انواع سیستم های قدرت نیروگاه📗خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی انواع انرژی های سالم و تجدیدپذیر📗بررسی ویژگی ها و داشت گیاه شلغم روغني (کلزا) rassica campestris B naous📗گزارش آزمایشگاه فیزیک اندازه‌گيري ضريب اصطكاك تعادل سقوط آزاد📗بررسی کاشت و پرورش گیاه چغندر قند و کلزا📗آموزش باز و آموزش از راه دور و بررسی تحولات بنيادي و فرآيندة آموزش از راه دور📗خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی معماري ژاپن و عوامل موثر بر معماری ژاپن📗خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی مبانی اقتصاد و تولید اقتصادی و شاخصهای توسعه اقتصادی📗بررسی کنترل بیولوژیک انواع آفات گیاهان بررسی جامع کنترل بیولوژیک آفات📗بررسي نقش رسانه‌هاي جمعي و تلويزيون بر الگوپذيري و رفتار کودکان📗خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی انواع نیروگاه های بادی مزایا و محدودیت ها📗انواع سیستم های اطلاعاتی و اتوماسیون و بررسي ابعاد مختلف اتوماسيون اقتصادی شبكه هاي توزيع برق📗بررسی جمع آوری و پرورش و تکثیر زنبور تريكوگراما📗بررسی مراحل و جزییات اجرایی ساختمان های بتنی