تحقیق کارکردهای کلان روابط عمومی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق کارکردهای کلان روابط عمومی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق کارکردهای کلان روابط عمومی|39021862|iq

دانلود تحقیق با موضوع کارکردهای کلان روابط عمومی،
در قالب Word و در 243 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
یکی از مباحث مهم در روابط عمومی، بررسی کارکردهای روابط عمومی و تاثیرات کلان آن است. از مهمترین این کارکردها می‌توان به جلب مشارکت مردمی، تاثیر گذاری در فرآیند توسعه، مقبولیت بخشی به نظام سیاسی و... اشاره کرد. در این مطلب سعی شده است بعضی از این موارد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
جلب مشارکت مردمی
آیا روابط عمومی می‌تواند در مشارکت بیشتر مردم موثر باشد؟ آیا سیل پیامهای ارتباطی که از مجراهای مختلف به طرف مردم سرازیر می‌شوند، بی آنکه متاثر از ایده‌ها و نقطه نظرات آنان باشند، می‌توانند سبب شرکت بیشتر مردم در امور شوند؟
بی تردید، نباید در تعیین عوامل مهم و موثر در جلب مشارکت مردمی، نسبت به نقش مهم «ارتباطات» و نظام ارتباطی بی اعتنا بود؛ چرا که طبق نتایج تحقیقات مخلتف، علاوه بر این که می‌توان با هشیار سازی، تنویر افکار و بیداری اذهان، مردم را به مشارکت فرا خواند، افزون به آن، باید دانست که وجود نظام ارتباطی ناهمگون با ساختارهای اجتماعی، فرهنگی و مذهبی و ارسال پیامهایی بیگانه با آنها، نتایج منفی در پی دارد. به عبارت دیگر، عدم شناخت شرایط و خصوصیات مردم (پیامگیران) و ارسال پیامهای ناهمرنگ با قالبهای فکری، شرایط اجتماعی و..... آنان، می‌تواند به عنوان یک عامل باز دارنده مشارکت نیز مطرح شود. به همین خاطر است که در هر نوع برنامه ریزی از جمله برنامه ریزی ارتباطی، اولین قدم را شناخت قانونمندیهای حاکم بر مخاطبان برنامه در نظر می‌گیرند....مطالب دیگر:
مقاله نظريه اسلام در مديريت‏ منابع انسانى‏مقاله نظامهاي کنترل مديريت در سازمانهاي امروزمقاله مرز ميان پنهان و آشكار پولشويي خط قرمز اقتصادمقاله مديريت منابع انساني در سازمانهاي تحقيق و توسعهپروژه ارزش مدیریت استراتژیکپروژه اهميت اخلاق و مسئوليت هاي اجتماعي مديرانپروژه استراتژي سه جانبه ؛يك روش جديد براي تدوين استراتژيپروژه نظريه‌ سازمان‌هاي‌ يادگيرنده‌پروژه مدیریت نوین در عرصه جهانیبررسی تئوری بازینقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان سراب (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان اسکو (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان شبستر (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان تبریز (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان ورزقان (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان اهر (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان عجب شیر (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان آذرشهر (واقع در استان آذربایجان شرقی)پاورپوينت جزیره گرمایینقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان بناب (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان بستان آباد (واقع در استان آذربایجان شرقی)پاورپوينت بررسی عملیات معدنکاری و اثرات آن بر روی آلودگی محیط زیستپاورپونت فرهنگ و توسعه پایدارنقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان چاراویماق (واقع در استان آذربایجان شرقی)نقشه مدل رقومی ارتفاعی (DEM) شهرستان هریس (واقع در استان آذربایجان شرقی)