پاورپوینت ایمنی صنعتی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت ایمنی صنعتی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت ایمنی صنعتی|39020630|iq

دانلود پاورپوینت با موضوع ایمنی صنعتی،
در قالب ppt و در 61 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
ایمنی صنعتی چیست؟
در محیط‌های صنعتی با وجود ماشین آلات و ابزار فراوان، غالبا كارگران در معرض خطرات گوناگون قرار دارند، با پیشرفت فن‌آوری و افزایش كاربرد ماشین آلات در تولید نیز مخاطرات و احتمال بروز حوادث در اینگونه محیط‌ها فزونی می‌گیرد.
در محیط‌های صنعتی با وجود ماشین آلات و ابزار فراوان، غالبا كارگران در معرض خطرات گوناگون قرار دارند، با پیشرفت فن‌آوری و افزایش كاربرد ماشین آلات در تولید نیز مخاطرات و احتمال بروز حوادث در اینگونه محیط‌ها فزونی می‌گیرد.
ایمنی صنعتی علمی است كه در پیشگیری از بروز حوادث در محیط كار به یاری انسان می‌شتابد و همواره در راستای حفاظت و حراست از نیروی كار و سرمایه گام بر می‌دارد.
تعاریف و محتوا
اصولا ایمنی صنعتی رشته‌ای است كه به مجموعه تدابیر، اصول و مقرراتی گفته می‌شود كه با به كار گرفتن آنها می‌توان نیروی انسانی و سرمایه را در برابر خطرات گوناگون در محیط‌های صنعتی به گونه‌ای مؤثر و كارا نگهداری كرد و به این وسیله یك محیط‌كار بی‌خطر و سالم برای افزایش كارایی كاركنان به وجود آورد.
●ایمنی
تعریف ایمنی عبارت است از میزان درجه دور بودن از خطر، واژه (Hazard) كه در تعریف علمی ایمنی آمده است، در واقع شرایطی است كه دارای پتانسیل رساندن آسیب به كاركنان، تجهیزات و ساختمان‌ها، از بین بردن مواد یا كاهش كارایی در اجرای یك وظیفه از پیش تعیین شده می‌باشد.
هنگامی كه (Hazard) وجود دارد امكان وقوع اثرات منفی یادشده وجود خواهد داشت.
كلمه (Danger) گویای قرار گرفتن در معرض یك (Hazard) است، به این ترتیب ایمنی متضاد (Danger) بوده است، و در صدد حذف خطرات بالفعل موجود در محیط كار می‌باشد.
ایمنی به طور صددرصد و متعلق وجود ندارد و عملا هم هیچگاه حاصل نخواهد شد از اینروست كه گفته می‌شود ایمنی حفاظت نسبی در برابر خطرات است.


تـوضـیـحــاتِ فـایــل :
- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 61
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.


مطالب دیگر:
بررسی ساختارهاي جبري در ریاضیاتبررسی جایگاه و اهمیت موعود در اديانبررسی طراحي شهري و اقليم گرايي مصرف انرژيگزارش کار عملی رشته دامپروری – انواع فعالیت های یک گاوداری – گاو و گوسفندبررسی و تاثیرعوامل فیزیولوژیک بر رفتارهای عاطفی هیجانپروژه آماده محاسبه بارهای وارده بر ساختمان فولادی با سیستم قاب خمشی فولادی – بسیار کامل – طراحینگرشى جديد بر قانون ديات سير تاريخى پيدايش نظام دياتدانلود گزارش كارآموزي در شركت صنعتي كوشا پرسکاریبررسی تاثیر اگزون القایی تحت فشار سرما در ژن انورتار سیب زمینیبررسی جایگاه و اهمیت خلاقيت و نوآوري در افراد و سازمانهابررسی ارزش غذایی و ویژگی های مواد غذایی مختلفبررسی نقش روحانیون در انقلاب مشروطهبررسی معماری مهمانسراي حافظيه و كتابخانه ملي فرانسه و برج REW در اسن آلملن و بانك تجاري در فرابررسی مالیات بر ارزش افزودهبررسی فرآیند اسمز معكوس (RO) و عوامل موثر بر آنبررسی ضرورت ثبت الکترونیکی و بکارگری امضای دیجیتالی در ثبت اسناد و املاکبررسی روانشناسانه علل اضطراب از ديدگاه رفتارگرايانبررسی روش تیتراسیون آمپر سنجی u 504500 در کالوریمتریبررسی اصلاح الگوی مصرف در بخش کشاورزیبررسی و مقایسه انواع خانواده ها از نظر تربيت کودکانعيب يابي الكتريكي با استفاده از PICبررسی مدیریت زمانبررسی سبك معماري آندو و جایگاه فولاد در معماري آندومونوگرافی و بررسی ساختار و جنبه های مختلف روستای قلعه حسینیه شهرستان خرمدرهبازرسي و ارزيابي در برنامه‌هاي بازي Hex (سحر و جادو)