تحقیق چرا باید ورزش کنیم؟

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق چرا باید ورزش کنیم؟ وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق چرا باید ورزش کنیم؟|35010470|iq


فهرست مطالب:
چرا بايد ورزش کنيم
گرفتگي عضلاني
سلامت روان با ورزش
ورزشهاي مناسب براي دوران مختلف زندگي
چگونه متوجه شويم که آب بدنمان کاهش يافته است
انرژي
سطح آمادگي ورزشکار
نيازهاي تغذيه اي ورزشکاران
پروتئين
چربي
رشد و نمو استخوان
مراقبت از قلب
کاهش صدمات حين ورزشبخشی از متن تحقیق:
چرا بايد ورزش كنيم
با افزايش سن تغييرات متعددي در قسمت هاي مختلف بدن ايجاد مي شود. قلب ، ريه ها، سيستم عصبي، عضلات و استخوان ها دچار تغييرات ناشي از افزايش سن مي شوند.


گرفتگي عضلاني
گرفتگي عضلاني زماني روي مي دهد كه عضله دچار اسپاسم شده و در آن حالت باقي بماند. اين حالت توسط هر عاملي كه در انقباض يا ارتجاع عضله دخالت دارد رخ مي دهد.
مغز از طريق اعصاب ، پيام هايي به عضلات مي فرستد ، وقتي سيگنالها از اعصاب به عضلات مي رسند يك سري فرايند مرتبط به حركت مواد معدني در داخل و خارج عضله ، منجر به انقباض عضله مي شود .

سلامت روان با ورزش

بسيار سخن و حديث از تأثير و اهميت تربيت بدني و ورزش بر ابعاد مختلف رشدي چون جسم و روان شنيده ايم يا خوانده ايم. البته بيشترين كوشش در ارائه چگونگي افزايش يا تقويت قواي جسماني بوسيله تربيت بدني ورزشي صرف گرديده و كمتر به مشخص نمودن ويژگيهاي سلامت روان پرداخته شده است لذا بر آن شده ايم كه حتي مختصر به تعريفي كلي از سلامت روان به شناخت اصول ويژگيهاي آن پرداخته و بخش تربيت بدني و ورزش را در اين بعد مهم انساني مشخص نمائيم...


این تحقیق با فرمت word قابل ویرایش در اختیار شما قرار می‌گیرد.
تعداد صفحات تحقیق: 15


مطالب دیگر:
تحلیل محیط داخلی و بین الملل دکتر رودینیبررسی همجنس گرایی در دین و روانشناسیعوامل روانشناختی و فیزیولوژیکی همجنس گرایی و بررسی آن از نگاه دینیبررسی آراء و نظرات مهم دانشمندان روانشناسی و مکاتب دینی عقیدتی در باب همجنس گراییبررسی همجنس گرایی در ادیان توحیدی و غیر توحیدی با رویکرد روانشناسی به آنبررسی همجنس گرایی در دین اسلامبررسی همجنس گرایی در دین یهودبررسی همجنس گرایی در دین مسیحیتبررسی همجنس گرایی در مکاتب و ادیان غیر توحیدیبررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گراییبررسی ماهیت و سبب شناسی همجنسگراییبررسی همجنسگرایی از دیدگاه روانشناسیبررسی همجنسگرایی در ادیان توحیدی و غیرتوحیدیپرسشنامه و آزمون چند وجهی مینه سوتا MMPI مینی مالت فرم کوتاه 71 جمله ایپاورپوینت حاکمیت شرکتیخلاصه کتاب مدیریت دانش کاربردیجزوه درس اصول مهندسی سدکتاب ترجمه زبان تخصصی مهندسی پزشکیپاورپوینت برنامه ریزی مدیریت استراتژیکپاورپوینت توانمندسازي كاركنان از تئوري تا عملپاورپوینت (اسلاید) هوش عاطفیمبانی نظری و پیشینه تحقیق کمرویی 60 صفحهبررسی نظریه های کمرویی و ارتباط آن با ویژگی های روانشناختیدانلود پرسشنامه افسردگی بک 21 سوالی word ویرایش دوممبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات شخصیت 78 صفحه