پاورپوینت فصل چهارم کتاب تئوری حسابداری مالی اسکات ترجمه پارسائیان (بازارهای کارآی اوراق بهادار)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت فصل چهارم کتاب تئوری حسابداری مالی اسکات ترجمه پارسائیان (بازارهای کارآی اوراق بهادار) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت فصل چهارم کتاب تئوری حسابداری مالی اسکات ترجمه پارسائیان (بازارهای کارآی اوراق بهادار)|34050987|iq

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب تئوری حسابداری مالی اسکات ترجمه پارسائیان با موضوع بازارهای کارآی اوراق بهادار، در قالب ppt و در 46 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
بازارهای کارای اوراق بهادار
سه شكل از بازارهاي كارا
جنبه های کاربردی بازارهای کارا از نظر ارائه گزارشات مالی
اطلاع رسانی و قیمت
الگوی قیمت گذاری دارایی های سرمایه ای
اطلاعات نامتقارن
مفهوم نامتقارن بودن اطلاعات
اهمیت اجتماعی کارکرد درست بازارهای اوراق بهادار
خلاصه و نتیجه ها


قسمتی از متن:
اگر اطلاعات مجانی باشد، بدیهی است که سرمایه گذاران می خواهند از آن بهره مند شوند. برای مثال، در شرایط آرمانی سرمایه گذاران می خواهند بدانند چه رویدادی رخ خواهد داد، زیرا این رویداد می تواند بر جریان های نقدی آینده و سودهای تقسیمی شرکت اثر بگذارد. فرض بر این است که در شرایط آرمانی اطلاعات مجانی است، زیرا آنچه رخ می دهد برای همگان قابل مشاهده است. ازاین رو همه سرمایه گذاران می خواهند از این اطلاعات استفاده کنند و فرآیند آربیتراژ این اطمینان را می دهد که در آن صورت ارزش بازار خود تعدیل می نماید تا بتواند انتظارات تجدید نظر شده درباره جریان های نقدی را منعکس نماید متاسفانه ، اگر شرایط آرمانی نباشد اطلاعات مجانی نخواهد بود. سرمایه گذاران ناگزیرند بر مبنای برآوردهای ذهنی خود سودآوری آینده شرکت ها، جریان های نقدی یا سودهای تقسیمی را محاسبه نمایند. گذشته از این، با دریافت اطلاعات جدید، آنها باید در این برآوردها تجدید نظر نمایند. از این رو، از دیدگاه مقدار اطلاعات مورد نیاز، هر سرمایه گذار باید هزینه ها و منافع مربوطه را با هم مقایسه کند ...


توضیحات:
کتاب تئوری حسابداری مالی تألیف ویلیام اسکات ترجمه دکتر علی پارسائیان، از جمله منابع مهم درسی رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل چهارم این کتاب با موضوع بازارهای کارآی اوراق بهادار می باشد که در حجم 46 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
📌مقاله بررسی فشار خون بالا📌مقاله بررسی حاملگی و چگونگی تشخیص آن📌تحقیق دندانپزشکی📌استفاده از اشکال دارویی پیوسته رهش جهت جلب رضایت بیمار📌بررسی روشهای جلوگیری از بارداری📌پاورپوینت بررسی عصر آهن📌بررسی میتوکندری (ساختار سلولی)📌مقاله رادیوتراپی سرطان سر و گردن📌بررسی سرطان و بیماری های جانبی📌بررسی نقش ورزش در سلامتی📌مقاله بررسی سلولهای بنیادی📌مقاله بررسی بیماری دیابت📌مقاله بررسی بیماری تالاسمی📌بررسی میکروسکوپهای الکترونی و کاربرد آنها در علم پزشکی📌بررسی نقش گیاه دارچین در درمان بیماری📌نقش توليد علم در توسعه يافتگي جوامع، موانع و راهكارهاي توليد علمي در گروه پزشكي ايران📌مقاله بررسی هايپرليپيدمي (چربی های خون)📌بررسی ارتقاء سلامت در جوامع مختلف📌مقاله بررسی تئوری حسابداری📌حسابداری (رویکردهای هزینه یابی)📌حسابداري مديريت (بررسي اثرات تجديد ارزيابي و نحوه عمل و كاربرد آن در شركتهاي توليدي و صنعتي)📌بررسی حسابداري دولتي (موانع و راهكارها)📌استانداردهای ISO (مربوط به درس کنترل کیفیت آماری)📌بررسی استفاده از حسابداری رایانه ای در شرکتهای بیمه📌مقاله حسابداری برای سودهای نهایی توضیحات گزارش شده