پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری حسابداری 2 دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها|34050861|iq

دانلود پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری حسابداری جلد دوم دکتر شباهنگ با موضوع حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمتها،
در قالب ppt و در 54 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
تعریف حسابداری تورمی
تورم و ماهیت تغییر قیمت
تغییرات در سطح عمومی قیمت ها
قدرت خرید
سیر تکاملی حسابداری تورمی در هیئت استانداردهای حسابداری مالی
حسابداری و تورم
شاخص های مبتنی بر سطح عمومی قیمت
موضوع استانداردشماره 33
هدف استاندارد
محدوده استاندارد
روش های الزامی طبق استاندارد
صورتهای مالی طبق استاندارد
پروژه هیئت استانداردهای حسابداری مالی؟
انتقادات و مشکلات استاندارد 33 جهت تجدید نظر و جایگزینی ...
نرخ تورم در فاصله بین آغاز رکود تورمی تا سال انتشار استاندارد 89
سود ناشی از عملیات مستمر
مبلغ بازیافتنی
سود یا زیان ناشی از قدرت خرید بر مبنای خالص اقلام پولی
تفاوتهای بین دواستاندارد
مشخصات اقتصادهای دارای تورم حاد
ارائه مجدد صورتهای مالی(تعدیل صورت های مالی)
صورت های مالی به بهای تاریخی
صورت های مالی به بهای جاری
ارزیابی حسابداری مبتنی بر سطح عمومی قیمت ها
دلایل موافقان حسابداری تورمی
دلایل مخالفان حسابداری تورمی
بررسی موانع استفاده از حسابداری تورمی در ایران


قسمتی از متن پاورپوینت:
حسابداري تورمي واژه‌اي است كه مجموعه‌اي از سيستم‌هاي حسابداري طراحي شده به منظور اصلاح مشكلات ناشي از به‌كارگيري حسابداري بهاي تمام شده تاريخي، به لحاظ وجود تورم را تشريح مي‌كند.

نقدینگی قیمت ها نوسان دارند و همین عامل باعث می گردد ارزش جاری کالاها و خدمات مداما در حال تغییر (عموماَ در حال افزایش) می باشند. این نوسانات دائمی قدرت خرید پول و آن چه که اصطلاحاَ تغییر سطح قیمت ها خوانده می شود موضوع اصلی مباحث مربوط به حسابداری تورمی می باشد ...

توضیحات:
کتاب تئوری حسابداری 2 تألیف دکتر رضا شباهنگ از جمله منابع مهم درس تئوری های حسابداری رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل دوازدهم این کتاب با موضوع حسابداری تورمی و آثار تغییر قیمت ها می باشد که در حجم 54 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
📜جواب سولات ورک بوک hip hip hooray 5📜پاورپوینت درباره آشنایی با بیماری های قارچی درختان و میوه ها📜پاورپوینت درمورد تحقيق درباره بيماري با گستردگي يك جهان ايدز 📜پاورپوینت درباره Ebola📜پاورپوینت درمورد بیماریهای قلبی و ریوی📜پاورپوینت درباره بیماریهای حاد نشخوارکنندگان کوچک📜پاورپوینت درباره بيماريهاي قلبي و حاملگي 📜پاورپوینت درمورد بيماري هاي قابل انتقال بين انسان و حيوان 📜پاورپوینت ماشین آلات راهسازی (غلطک ها-کمپکتور)📜پاورپوینت آشنایی با مرمت ابنیه(مسجد جامع ارومیه)📜پاورپوینت ارگونومی در محیط آموزشی📜پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی تبریز📜پاورپوینت عربی پایه نهم درس دهم امانت 📜پاورپوینت درز های ساختمانی و کاربرد آنها📜پاورپوینت مدیریت شهری و رویکردها📜پاورپوینت موزه هنرهای فورت وورث📜پاورپوینت ارگونومی در معلولین📜پاورپوینت تفسیر نتایج آنالیزهای آب و فاضلاب بر اساس استانداردها📜پاورپوینت مدیریت پروژه نقشه برداری📜پاورپوینت هنر و معماری صدر مسیحیت📜پاورپوینت روشها و انواع مداخله از نظر مرمت شهری📜پاورپوینت درمورد بیماریهای مشترک📜پاورپوینت درباره اپیدمیولوژی بالینی بیماری های بثوری📜پاورپوینت درباره بیماریهای شغلی و سرطانهای شغلی📜پاورپوینت درباره بیماریهای تغذیه ای