پاورپوینت فصل پنجم حسابداری مدیریت پیشرفته سجادی (کاربرد مدیریت بر مبنای فعالیت در مؤسسات خدماتی)

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت فصل پنجم حسابداری مدیریت پیشرفته سجادی (کاربرد مدیریت بر مبنای فعالیت در مؤسسات خدماتی) وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت فصل پنجم حسابداری مدیریت پیشرفته سجادی (کاربرد مدیریت بر مبنای فعالیت در مؤسسات خدماتی)|34039611|iq

دانلود پاورپوینت فصل پنجم کتاب حسابداری مدیریت پیشرفته سجادی و صوفی با موضوع کاربرد مدیریت برمبنای فعالیت در مؤسسات خدماتی،
در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
مزایای مدیریت بر مبنای فعالیت در موسسات خدماتی
کاربرد بهای تمام شده خدمات
عناصر هزینه یابی سنتی بهای تمام شده ی خدمات
شکل گردش هزینه ها در سیستم سنتی حسابداری بهای تمام شده خدمات
فرآیند تعیین بهای تمام شده خدمات در سیستم سنتی
فرآیند تخصیص سنتی هزینه های سربار
معایب هزینه یابی سنتی بهای تمام شده خدمات
بهای تمام شده خدمت بر مبنای فعالیت
عناصربهای تمام شده خدمت برمبنایی فعالیت
گام های مهم و کلیدی در فرآیند محاسبه بهای تمام شده
انتخاب هزینه ها
تعیین فعالیت های بخش حسابداری
سوم: تعیین زمان صرف شده برای هر فعالیت
چهارم: ردیابی و تخصیص هزینه ها به فعالیت های خاص بخش حسابداری
گام پنجم: تخصیص هزینه فعالیت های ثانویه به اولیه
گام ششم: تعیین هزینه کل برای هرفعالیت
گام هفتم: محاسبه بهای تمام شده هر واحد فعالیت
گام هشتم: تهیه صورت حساب فعالیت

توضیحات:
کتاب حسابداری مدیریت پیشرفته تألیف دکتر سید حسین سجادی و هاشم علی صوفی از جمله منابع مهم درس حسابداری مدیریت در سطح کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل پنجم این کتاب با عنوان کاربرد مدیریت برمبنای فعالیت در مؤسسات خدماتی می باشد که در حجم 28 اسلاید همراه با تصاویر، توضیحات کامل و هم چنین مثالهای تشریحی تهیه شده که می توان از آن به عنوان ارائه کلاسی استفاده نمود.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی رعایت گردیده و قالب آن نیز به راحتی قابل تغیر می باشد.


مطالب دیگر:
📖دانلود مقاله اضطراب صحبت کردن در برابر جمع📖دانلود تحقیق اطلاعات فنی در مورد سیم پیچی موتورهای سه فاز📖دانلود تحقیق اعمال مثبت را جايگزين افكار مثبت كنيم📖دانلود تحقیق آغاز خلقت انسان📖دانلود تحقیق آفرینش انسان📖کتاب صوتی التیام و ذهن . عوامل روانی سلامت جسم اثر بیل مویرز📖تحقیق درمورد ترسیم📖تحقیق در مورد تحول تصوير زن در آثار هنري اروپا و ايران 26 صفحه📖تحقیق در مورد تاریخچه تصویرسازی 34 ص📖تحقیق در مورد تاثير مغولان بر تاريخ هنر اسلامي و اصول بكاررفته در هنر معماري ايران 32 ص📖تحقیق در مورد تایپوگرافي در 11 صفحه📖تحقیق درموردپيكاسو و زندگي او(بيوگرافي و زندگي‌نامه پيكاسو ) در 92 ص📖تحقیق در مورد پوستر 62 ص📖مقاله درباره بررسي عنصر بصري خط 123 ص📖پاورپوینت سنگهای دگرگونی📖پاورپوینت چگونه ایمنی کلاس تربیت بدنی و ورزش را حفظ کنیم؟📖اسلاید با موضوع آهن دارای 18 اسلاید📖پاورپوینت روش استفاده از متون علمی شیمی📖دانلود تحقیق افسردگي در کودکان📖دانلود مقاله جامع درباره بایوس BIOS📖دانلود تحقیق امام خمينى و نظم عادلانه جهانى📖دانلود تحقیق بررسی ساختار و سیر تحول نمایش و نمایشگری در كردستان📖تحقیق در مورد آشنايي با موسيقي و نتها در 24 ص📖تحقیق در مورد آشنایی با سبک امپرسیونیسم📖دانلود نمونه سوال تحقیق در عملیات پیام نور