گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی|34020773|iq

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی،در قالب word و در 50 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمهمشخصات كارگاه و دفترشرح وظايف اجمالي نظارت مقيممشروحي از عمليات انجام شده در كارگاهاجراي اجزای يك ساختمان فلزياجرای سقف تيرچه بلوكديوارچينيوظايف كارآموز در كارگاه

مقدمه گزارش کارآموزی:دانشجویان پس از گذراندن دروس نظری، برای بروز استعدادهای خویش و به کار گیری آموخته های خود و نیز کسب تجربه برای ورود به بازار ساختمان، با اخذ واحد کار آموزی و رفتن به کار گاه می تواند آموخته های تئوریک خود در دانشگاه را با آن چه که در عمل انجام می گیرد، مقایسه و تطبیق دهند.
اين گزارش كارآموزي با توجه به كلية موارد بازديد شده در كارگاه و برخي روش هاي اجرايي كه در اين كارگاه نبوده، ولي استفاده از آن ها در كارگاه هاي ديگر متداول است، تهيه شده است. سعي بر اين بوده كه در بخش كارگاهي، كلية عمليات اجرائی و آزمايشات و ... توضيح داده شوند. در برخي مراحل نيز بازديد همراه با كنترل صورت گرفته كه كلية مراحل كنترل نيز به صورت فهرست و يا همراه با توضيح در بخش وظايف كارآموز در كارگاه ذكر شده‌ اند. هم چنين برخي از مطالب گزارش با توجه به راهنمايي هاي مهندسين ناظر مقيم و يا سرپرست كارآموزي نقل گرديده كه در ادامه موارد استفاده از اين موارد نيز آمده‌ اند. انجام برخي عمليات كارگاهي نياز به دلايل آئين‌نامه‌ اي داشته ‌اند كه بر همين اساس كلية قوانين آئين ‌نامه‌ اي در صورت لزوم آورده شده‌ اند.
در هر قسمت از گزارش، بنابر لزوم، پيشنهاداتي نيز مطرح شده‌اند كه كلية اين پيشنهادات با ناظرين مقيم مطرح و مورد بررسي قرار گرفته‌ اند. اين پيشنهادات در بخش پيشنهادات ارائه شده در كارگاه، به صورت منسجم‌تري آمده‌ اند.


مطالب دیگر:
دانلود طرح توجیهی: تولید نمک تصفيه شدهدانلود طرح توجیهی: تولید سورت و بسته بندی کشمشدانلود طرح توجیهی: تولید غلات حجيم شدهدانلود طرح توجیهی: تولید پروتئين سويادانلود طرح توجیهی: تولید چيپس سيب زمينیدانلود طرح توجیهی: تولید پودر و مایع تخم مرغدانلود طرح توجیهی: تولید پودر سیر با گرید دامیدانلود طرح توجیهی: تولید پودر پلاسما جهت خوراک دامدانلود طرح توجیهی: تولید پودر گوجه فرنگیدانلود طرح توجیهی: فرآورده براي بهداشت دهان و دنداندانلود طرح توجیهی: تولید پودر و روغن گوشتدانلود طرح توجیهی: تولید انواع ناگت از مرغ و ماهیدانلود طرح توجیهی: تولید نان فانتزیدانلود طرح توجیهی: تولید نبات و آبنباتدانلود طرح توجیهی: تولید مربا، ترشي و خيارشوردانلود طرح توجیهی: تولید سرکه و علوفه دامي از ملاس چغندر قنددانلود طرح توجیهی: تولید ماهي دودي و شوردانلود طرح توجیهی: تولید ماءالشعيردانلود طرح توجیهی: احداث كشتارگاه دامدانلود طرح توجیهی: تولید غذاي کودک ( شير سويا)دانلود طرح توجیهی: تولید خوراك‏هاى علوفه ‏اى و كنسانتره دامدانلود طرح توجیهی: تولید بستنیدانلود طرح توجیهی: تولید روغن هسته انگوردانلود طرح توجیهی: تولید گلوتندانلود طرح توجیهی: تولید قارچ