تحقيق بیمه، ضرورت اقتصاد مدرن

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقيق بیمه، ضرورت اقتصاد مدرن وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقيق بیمه، ضرورت اقتصاد مدرن|34010561|iq

بيمه به شکل حرفه اي و امروزي آن براي اولين بار در سال 1269 هجري شمسي در کشورما مطرح شد .اما آغاز فعاليت جدي آن در ايران را مي توان سال 1310 هجري شمسي دانست زيرا در اين سال قانون و نظامنامه راجع به ثبت شرکتها در ايران به تصويب رسيد و متعاقب آن بسياري از شرکتهاي بيمه خارجي اقدام به تأسيس شعبه يا نمايندگي در ايران کردند.
گسترش سريع تعداد و فعاليت شرکتهاي بيمه خارجي , مسئولان کشور را متوجه ضرورت تأسيس يک شرکت بيمه ايراني کرد
در شانزدهم شهريور سال 1314 اولين شرکت سهامي بيمه به نام شرکت سهامي بيمه ايران با سرمايه 20 ميليون ريال توسط دولت تأسيس شد.
تأسيس و فعاليت این شرکت را مي توان نقطه عطفي در تاريخ فعاليت بيمه اي کشور دانست , زيرا از آن پس دولت با در اختيار داشتن تشکيلات اجرايي مناسب قادر به کنترل بازار و نظارت بر فعاليت موسسات بيمه خارجي شد .
بنابراين در اغلب کشورهاي جهان شرکتهاي بيمه به منظور ايجاد پوشش کافي براي هزينه هاي خود , کسب درآمد و سودآوري بيشتر , رشد و توسعه فعاليتهاي بيمه اي و در نتيجه ارتقاي کمي و کيفي خدمات خود و ارائه خدمات با قيمت نازل جهت جذب هرچه بيشتر مشتريان و ... به عنوان يک نهاد مالي فعال در بازار سرمايه و فعاليتهاي سرمايه گذاري مشارکت مي کنند به طوري که در برخي کشورهاي توسعه يافته نقش صنعت بيمه در بازار سرمايه و تجهيز منابع پس اندازي حتي از بازار بورس اوراق بهادار و نظام بانکي به مراتب بيشتر است .


مطالب دیگر:
📂شاعران تفرش 7 ص📂شاه اسماعیل صفوی 17ص📂شاه برديا📂شاهرخ تیموری 12 ص📂زبان نروژی به روش نصرت (ارزانتر از همه جا)📂تحقیق درباره معماری سرویس گرا📂پاورپوینت مسمومیت با دارو📂بروشور آشنایی با اینده شغلی رشته صنایع شیمیایی* فایل به صورت وورد📂نماز ، تحکیم بنیان خانواده و تعالی فرهنگی+ فایل به صورت وورد - 17 صفحه📂20 سری نمونه سوالات خرداد دین و زندگی 3 همراه با جواب📂مقایسه روش های مختلف اکسیداسیون پیشرفته در تصفیه آب و فاضلاب📂ازمایش تامسون +آزمايش تامسون ( محاسبه نسبت بار به جرم الكترون ) + فایل به صورت وورد + 5 صفحه📂آزمایش قطره روغن ملیکان+ فایل به صورت وورد + 5 صفحه📂کتاب دستور زبان جامع ترکی استانبولی📂آموزش صوتی ترکی استانبولی برای فارسی زبان ها با متدی جدید📂تعامل بین جاذب های اجزاء چهره و جاذب های چهره کامل در قشر گیگجاهی مغز📂سمینار کارشناسی ارشد مهندسی برق انتقال ویدیو به روی شبکه AD HOC📂سمینار طراحی گیرنده ی دیجیتال یک رادار ردگیر تک پالس📂باب پراکتور - سمینار علم به دست آوردن ثروت (ورژن کامل تصویری با کیفیت بالا و دوبله فارسی)📂تماس با شماره دلخواه📂اطلاعات كامل در مورد خازن📂آموزش کاشت و فرآوری گیاهان دارویی گل گاوزبان📂فرمول تولید معجون کنجدی📂فرم خام طرح توجیهی ( تجاری )📂آموزش تولید لعاب کاشی و سرامیک