تحقيق بازيابي اطلاعات RECOVERY

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقيق بازيابي اطلاعات RECOVERY وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقيق بازيابي اطلاعات RECOVERY|34009970|iq

پيشگفتار
در دنياي مدرن امروزي اكثر امور روزانه مردم با استفاده از كامپيوترها انجام مي گيرد . از اين رو اطلاعات شكل ديگري به خود گرفته و روزانه به سمت دنيايي بدون كاغذ و قلم پيش مي رويم و اين ابزار سنتي كم كم جاي خود را به اسناد كامپيوتري در قالب رسانه هاي مغناطيسي با گنجايش بسيار بيشتر و كاربرد برتر خواهد داد . اگر از اسناد الكترونيكي و كامپيوتري استفاده مي كنيد هميشه از مزايايي همچون دسترسي سريع به اطلاعات ، انتقال سريع اطلاعات از نقطه اي به نقطه ديگر دنيا در كمتر از چند دقيقه ، ذخيره حجم بسيار زيادي از اطلاعات در قالب يك فضاي بسيار كوچك فيزيكي و غيره ... برخوردار هستيد . ولي فراموش نكنيد كه در كنار همه اين مزايا كه هر انساني را به استفاده از فناوري اطلاعات IT سوق مي دهد هميشه يك عيب بزرگ نيز وجود دارد . اطلاعات ديجيتالي به دليل نوع خاص ذخيره سازي و حساسيت خود در معرض خطرات گوناگوني قرار دارند . در بعضي مواقع اين خطرات قادر به نابودي همه اطلاعات كامپيوتر شما در كمتر از چندين ثانيه مي باشند و توجه كردن به اين نكته براي كاربر كامپيوتر از ملزومات داشتن يك ارتباط خوب با كامپيوتر است .
در هر زمان و با برخورد به هر سيستم عامل با شناسايي نرم افزاري مناسب قادر به بازيابي اطلاعات سيستم خود خواهيد بود .

انواع رسانه ذخيره سازي اطلاعات
همان طور كه در زندگي روزمره براي ثبت و نگهداري اسناد و اطلاعات خود از كاغذ استفاده مي كنيد ، در كامپيوتر نيز نگهداري اطلاعات به صورت ديجيتالي بر روي يك رسانه ( مغناطيسي ، نوري يا مكانيكي ) انجام مي گيرد . يكي از معروف ترين و محبوب ترين اين قطعات ، هارد ديسك ها هستند كه همه مردم دنيا در كامپيوترهاي شخصي خود ، به وسيله يك هارد ديسك Hard Disk اطلاعات خود را ذخيره مي كنند مزاياي اين رسانه علاوه بر گنجايش زياد اطلاعات ، قابليت خواندني – نوشتني آن مي باشد كه كاربر قادر به ذخيره يا پاك كردن اطلاعات مورد نظر است . رسانه هاي ديگري با نام هاي CD/ DVD/ Floppy / Flash Memory / Zip Drive و غيره وجود دارند كه هر كدام با مزايا و محدوديت هايي ، اطلاعات را ذخيره سازي مي كنند .


مطالب دیگر:
📃انتخاب موضوع تحقیق دانشگاهی و استدلالهای حاکم بر آن📃بهسازی زمین سد شهریار میانه به روش جت گروتینگ📃بهسازی پی آبرفتی به روش تزریق با فشار بالا📃بررسی تاثیر روابط اجتماعی و فامیلی بر رفتار های انسانی (آپدیت شده)📃مدل سازی و حل مساله زمانبندی کار کارگاهی با زمانهای آماده‌سازی وابسته به توالی📃بررسی موضع هنرمندان ایرانی به هنر ویدیویی📃طراحی شتاب دهنده حلقوی برای پروتون تراپی📃تفسیر حقوق مدنی در قانون مدنی📃تفسیر معماری قدسی در مساجد امام و شیخ لطف الله اصفهان و بررسی نتایج آن📃بررسی تاثیر عقاید مذهب شیعه بر ارتباطات فضایی مساجد شیعی📃نقش بازارها و ابزارهای سیاست برای ضایعات و بازیافت آنها📃بررسی تاثیر صله ارحام بر ارتباطات خویشاوندی📃بررسی انواع خاکها و راهکارهای متفاوت برای اصلاح و بهتر شدن آنها📃بررسی راهکارهای متفاوت بهسازی خاک در ایران📃بررسی خاکهای مساله دار و روشهای بهسازی آنها در ایران📃بررسی پیدایش و عوامل موثر بر اجرای موفق دولت الکترونیک و موانع اجرای آن📃بررسی مقایسه ای جایگاه مدیریت دانش📃بهره وری نیروی انسانی📃تاثیر اخلاق حرفه ای بر مسئولیت پذیری کارکنان📃حقوق مکتسبه اشخاص و تاثیرآن بر عقد اجاره موقوفه در حقوق ایران📃تحلیل کانونی رابطه بین فناوری اطلاعات و مدیریت کیفیت جامع با بهره وری سازمانی و رضایت شغلی در بیمارستان ها(مورد: بیمارستان امام رضا علیه السلام)📃بررسی رابطه سیستم اتوماسیون اداری با تحول سازمانی از طریق فرایند SWOT با تکنیک تحلیل عاملی📃مقارنه ی التهامی و خاقانی در سوگ فرزند📃الگوی اخلاقی در دیوان ابوالحسن التهامی📃امکان سنجی اجرای بودجه ریزی عملیاتی در سازمان