گزارش كارآموزي کارهای عمومی ساختمان

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان گزارش كارآموزي کارهای عمومی ساختمان وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
گزارش كارآموزي کارهای عمومی ساختمان|34008379|iq

فهرست مطالب:
مقدمه
دستورالعمل های حفاظتی و ایمنی کارگاه ها
آشنایی کلی با مکان کارآموزی
پاک سازی خرابه
گودبرداری
پیاده کردن نقشه
بتون مگر
قالب بندی فونداسیون و شمع بندی
آرماتوربندی
علت استفاده و فولاد و میل گرد در ساختمان ها و پی
نحوه آرماتوربندی
خم کردن آرماتور
بتون ریزی فونداسیون
مخلوط کردن بتون
نحوه درست کردن ستون های فلزی با ورق
اتصال ستون ها به فونداسیون
تراز کردن ستون های عمودی با ستون های افقی
عایق کاری تیر ورق ها
ساخت تیرچه طبقات
سقف
کشیدن دیوار بیست و دو سانتی متری
کشیدن تیغه های ده سانتی متری


قسمتی از متن گزارش کارآموزی:
اجرای کـارهـای ساختمانی شـامـل مراحـل متعددی است که ضمن آن افراد با ماشین آلات ساختمانی، ابزار و مصالح گوناگون سروکار دارند . این روابط ویژگی ها امکان وقـوع حوادث را بـرای نیروی انسـانی را افـزایش می دهـنـد . محـافظت از افراد انسانی در قبال حوادث نـاشـی از کـار از اهمیت ویژه ای برخوردار اسـت . از این رو بـاید ابـزار و ماشین آلات بـه طور مستمر مورد بازرسی کامل قرار گـرفـتـه و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود . در بکار گیری ماشین ها نیز باید از افراد با تجربه استفاده شود . برای تامین ایمنی کارگاه هـای ساختمانی بـاید همه ی کـارهـا بـا دقت و برنامه ریزی دقیق انجام گیرند. در ضمن باید دقت داشته باشیم و کـه هنگام کار یا تخلیه ی مصالح مزاحمتی برای همسایگان و سایرین ایجاد نشود. همچنین از انجام کارهای پر سر و صدا در شب خودداری شود . در صورتی که لازم است کاری در شب انجام شود باید قبلا اجازه ی شهرداری و مقامات مسئول کسب شـود .


مطالب دیگر:
📌طراحی اتاق کنفرانس📌مجتمع مسکونی📌موتورهای سوخت جامد📌سئوالات آزمون A&P📌عوامل موثر در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در درس ریاضی📌قاعده اشتراک📌کولیس یا قطر سنج📌بیش از 2000 سوال آزمون استخدامی با پاسخ+سوالات مصاحبه های حضوری و گزینش استخدامی با پاسخ📌مجتمع مسکونی با رویت📌طراحی ساختمان📌طراحی آپارتمان مسکونی📌آبجکت ماشین پراید برای اتوکد📌طراحی خانه📌طراحی پنت هوس📌نمونه ضمانت نامه پیش پرداخت📌نمونه ضمانت نامه حسن انجام کار📌نمونه قرارداد اجـاره سالن📌نمونه قرارداد پیمان مدیریت📌نمونه قرارداد پیمانکاری مشارکت در ساخت بنا📌نمونه قرارداد چاپ كتاب📌سیستم مدیریت ساختمان BMS📌نمونه قرارداد رنگ آمیزی📌نمونه قرارداد فروش اقساطی📌نمونه قرارداد کانال کشی کولر📌نمونه قرارداد لوله کشی گاز