پرسش نامه مقایسه نگرش مدیران ارشد و کارکنان روابط عمومی های ادارات دولتی در خصوص وظایف روابط عمومی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پرسش نامه مقایسه نگرش مدیران ارشد و کارکنان روابط عمومی های ادارات دولتی در خصوص وظایف روابط عمومی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پرسش نامه مقایسه نگرش مدیران ارشد و کارکنان روابط عمومی های ادارات دولتی در خصوص وظایف روابط عمومی|34005507|iq

دانلود پرسش نامه با موضوع مقایسه نگرش مدیران ارشد و کارکنان روابط عمومی های ادارات دولتی در خصوص وظایف روابط عمومی،
در قالب docx و در 5 صفحه، قابل ویرایش.


توضیحات:
پرسش نامه پیش رو، با توجه به پژوهش ها و یافته های قبلی محققان در زمینه مقایسه نگرش مدیران ارشد و کارکنان روابط عمومی های ادارات دولتی، در خصوص وظایف روابط عمومی جمع آوری شده و با توجه به محتوا و فرضیه پژوهش، به سه دسته کلی تقسیم گردید. سپس با راهنمایی استاد، سؤالات به 30 سوال بسته شد. ضمناً تعدادی سوال، مرتبط با اطلاعات شخصی پاسخگویان نیز در ارتباط با فرضیه در پرسش نامه گنجانیده شد که در پاسخ های مربوط پنج گزینه کاملاً موافقم، موافقم، نظری ندارم، مخالم، کاملاً مخالفم، برای هر پرسش به عنوان پاسخ آورده شده است.

روائی پرسش نامه:
به منظور روائی پرسش نامه، تعدادی از پرسش نامه ها به همراه اهداف و فرضیات تحقیق‌ در بین برخی از اساتید و کارشناسان توزیع گردید که پس از دریافت نقطه نظرات، در تعدادی از سوالات اصلاحات لازم به عمل آمد و اطمینان حاصل شد که سوالات مطرح شده در پرسش نامه، دقیقاً همان خصوصیات مورد نظر محقق را در تحقیق‌ اندازه گیری کرده است .

پایائی پرسش نامه:
برای سنجش پایائی پرسش نامه این تحقیق،‌ یک پیش آزمون انجام گیرد که در آن 15 نفر از جامعه آماری تحقیق‌ به طور تصادفی انتخاب شده است. سپس پرسش نامه های مورد نظر از طریق مصاحبه محقق با ایشان تکمیل گردید. پرسش های مورد نظر به کامپیوتر منتقل شده و از طریق نرم افزار آماری spss مورد سنجش قرار گرفت. در پژوهش حاضر آلفاي كرونباخ اين پرسش نامه محاسبه و 68/0 به دست آمد.
پرسش نامه مقایسه نگرش مدیران ارشد و کارکنان روابط عمومی های ادارات در خصوص وظایف روابط عمومی، از 30 سوال تشکیل شده است که با پنج گزینه کاملاً مخالفم، مخالفم، تقریباً مخالفم، موافقم، کاملاً موافقم را بررسی می کند.
سوال های 2،3،7،9،12،16،18،21،25،26 به نگرش کارکنان روابط عمومی ادارات در خصوص وظایف روابط عمومی مرتبط است و سوال های 1،6،10،13،14،17،19،24،28،29 به نگرش مدیران ارشد روابط عمومی ادارات در خصوص وظایف روابط عمومی و سوال های 4،5،8،11،15،20،22،23،27،30 به نقش عوامل موثر بر توانمندسازی و توسعه جايگاه روابط عمومی های ادارات مرتبط هستند.


مطالب دیگر:
📃بررسی معماری و بنای قلعه ایرج یا قلعه گبری📃دانلود تحقیق: بررسي عوارض و پيامدهاي اجتماعي و فرهنگي و رواني ناشي از مهاجرت قزاقها به منطقه ت📃بررسی عملکرد و کاربرد انواع سنسورهاي جابه جايي📃بررسی انرژی هسته ای و کاربرد صلح آمیز آن در کشاورزی📃ی مولفه های شهر سالم از قبیل کاربری اراضی شهری و مسکن و ویژگیهای زیست محیطی و خدمات شهری در شهرری و📃دانلود نمونه آماده فرم قرارداد نصب و راه اندازی آسانسور📃بررسی بازرسي ايمني راه – نمونه موردی بزرگراه نوكنده –كردكوي📃بررسی فرآيندهاي حالت ناپايدار و batch (پخت در كوره) (نرم كردن با روغن داغ)📃بررسی اصول مهم در عکاسی سوژه های مختلف خانواده و کودکان و نوجوانان📃دانلود 100 سوال تستی درس فیزیک📃بررسی اصول معماری سبز و برترینهای نمونه های معماری سبز📃بررسی مفاهیم و کاربرد سلول های خورشیدی و لزوم استفاده از آن ها و بکارگیری سیستم های فتوولتاییک📃گزارش کارآموزی رشته عمران ساختمان اسكلت فلز با سقف كامپوزیت📃بررسی ایجاد و مدیریت شبکه های اطلاعاتی مبتنی بر تجهیزات سخت افزاری سیسکو📃بررسی و تحليل سازه اى ساختمان هاى آسيب ديده زلزله بم📃بررسي و شناخت علل و عوامل مرتبط با پيري اجتماعي جانبازان جنگ تحميلي📃بررسی جايگاه فيبر و ادوات نوري در شبكه هاي مخابراتي نسل آينده NGN📃دانلود گزارش كارآموزي رشته مهندسي نساجي نوع فرآيند كارخانه چله پيچي و بافندگي📃بررسی معماری و سابقه تاریخی قلعه فلك‌ الافلاك📃تأثیر هیدروکلوئیدها و امولسیفایرها روی خصوصیات رئولوژیکی کیک بدون تخم¬مرغ📃بررسی و آشنایی با انواع تجهیزات پست – بسیار جامع📃بررسی و طراحي تقويت كننده ترانزيستوري RF📃بررسی قالب های مدولار و سیستم های قالب بندی در بتن ریزی📃بررسی جامع جنبه های مختلف معماري ارگانيك – کاملترین در سطح اینترنت📃بررسی معماری و بنا و بخش های مختلف برج میلاد و کاربردهای برج میلاد