پرسشنامه سلامت عمومی GHQ-28

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پرسشنامه سلامت عمومی GHQ-28 وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پرسشنامه سلامت عمومی GHQ-28|34005494|iq

دانلود پرسش نامه با موضوع سلامت عمومی GHQ-28،
در قالب word و در 3 صفحه، قابل ویرایش.


توضیحات:
این آزمون ۲۸ سؤال دارد که چهار زیرمقیاس را در بر می گیرد. هر زیرمقیاس، هفت سؤال دارد. سیستم نمره گذاری سؤالات از ۰ تا ۳ را در برمی گیرد. نمره هر فرد در هر زیرمقیاس، از ۰ تا ۲۱ متغیر است. نمره ۰ تا ۷، نشانه وضع وخیم پاسخگو است. ۷ تا ۱۴، وضعیت در آستانه بیماری را نشان می دهد و نمره ۱۴ تا ۲۱، نشانگر وضع سلامتی پاسخگو است. نمره کلی هر فرد از حاصل جمع نمرات چهار زیرمقیاس به دست می آید. فردی که در مجموع از چهار زیر مقیاس نمره ۰ تا ۲۸ دریافت می کند، وضعیت وخیمی دارد. نمره ۲۸ تا ۵۶ وضعیت در آستانه بیماری پاسخگو را نشان می دهد و فردی که نمره ۵۶ تا ۸۴ را کسب می کند از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار است.
برای بررسی سلامت روانی، از پرسش نامه (مقیاس) ۲۸ سؤالی سلامت روانی گلدبرگ (۲۸) GHQ استفاده شده است.


مطالب دیگر:
تحقیق بررسی زبان ايرانیتحقیق بررسی نگرش دانش آموزان نسبت به فعاليت هاي غيردرسي (فوق برنامه)تحقیق ارزشیابی پیشرفت تحصیلی (کیفی- یادگیری)تحقیق شغل مدير چيست؟تحقیق معرفي شغل خیاطیتحقیق ايمني سرويس هاي مهندسيتحقیق معدن دولوميت شهرضاتحقیق ارزيابي رفتار تنش كرنش سنگ ها با استفاده از دستگاه آزمايش خود كنترلتحقیق استفاده از سیستم های دینامیکی در مدل کنش بین فاكتورهای محیطی و اقتصادی در صنعت معدنتحقیق تعيين مشخصات خاك (ژئوتكنيك)تحقیق معدن سنگ آهن داورانتحقیق آمادگي جسماني و ایروبيكتحقیق ارتباط ورزش و ماساژتحقیق مبناي قانونی حوادث ناشي از عمليات ورزشيتحقیق ورزش و اهميت آن در روان درمانيتحقیق ورزش کودکانتحقیق رالی چیست؟تحقیق ورزش از نظر اسلامتحقیق اصول ورزش هاي مقاومتيتحقیق آموزش حرکت های پایه در بسکتبالتحقیق ورزش تیراندازیتحقیق بررسی ورزش تنیستحقیق حركات اصلاحيتحقیق ورزش براي جوانان و نوجوانانتحقیق نگرشی بر علم روان شناسی ورزش