پاورپوينت انسان شناسی فرهنگی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوينت انسان شناسی فرهنگی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوينت انسان شناسی فرهنگی|31019005|iq

پاورپوینت انسان شناسی فرهنگی
دارای 14 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

قسمتی ازمتن اسلایدها :
انسان شناسی فرهنگی. نوشته دکتر تیم والاس استاد گروه جامعه شناسی و انسان شناسی دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی ترجمه پیمان اسحاقی (بخش دوم ) فرهنگ[ لاتین colere مشتق از cultura]cultنگاه کنید به فعل 1 - پرورش خاک 2 - تولید، گسترش یا پیشرفت یک گیاه، حیوان، کالا یا ...
خاص 3 - رشد باکتری، ریزجاندارها؛ جمعی از ریزجاندارها یا سلول ها بدان گونه که رشد کنند. 4 - الف ) توسعه، پیشرفت، پالایش خرد، احساسات، علایق، روش ها و سلیقه ب ) نتیجه این عمل : شیوه های مُهذب اندیشیدن، سخن گفتن و عمل کردن فرهنگ ادامه : 5 - الف ) اندیشه ها، رسوم، مهارت ها، هنرها و غیره متعلق به یک مردم یا گروه که به نسل های بعدی منتقل می شود، ارتباط می یابد و می رسد. 5 - ب ) این اندیشه ها، رسوم و غیره متعلق یه یک مردم یا گروه در یک دوره زمانی خاص، تمدن یا غیره است. 5 - ج ) مردم یا گروه خاص، دارای این اندیشه ها، رسوم یا غیره هستند.
غذا و فرهنگ غذا یک آفرینش فرهنگی است.
یعنی، انسان ها تعریف می کنند چه چیز غذا هست و چه چیز غذا نیست.
اقلام بعدی را در نظر بگیرید.
کدام یک از آن ها را شما غذا درنظر می گیرید و کدام ها را غذا نمی دانید؟
معیار شما باید این باشد که اگر هر یک از آنها در یک وعده غذائی معمولی بر روی یک سینی به شما ارائه شود، می توانید آن ها را بخورید یا نه؟
آیا آماده اید؟
اقلام آیا غذا هستند یا نه؟
هشت پا مارماهی سوسیس دارای خون گربه زبّاد سگ خوکچه هندی انواع مورچه اقلام آیا غذا هستند یا نه؟
مغز خوک بچه مگس مار زنگی ماهی تونایاتون خام سوسمار درختی اسب لاما اقلام آیا غذا هستند یا نه؟
پودينگ يا دسر دل وجگر وپياز وادويه/روده خوک که در روغن سرخ شده معده گاو ماده پاچه نمک سود شده خوک پای گوسفند صدف خوراکی کوهستان مغز الاغ گوشت فاسد شده غذا بسیار مهم است اما ...
بسیار با فرهنگ ارتباط دارد. فرهنگ از طریق زندگی آموخته و درونی می شود. اما، افراد می توانند [در فرهنگ] تغییراتی دهند و نسبت به هنجار [فرهنگی] رفتار متفاوتی داشته باشند. اما، گرایش ما به «قوم محوری» بیش از گرایشمان به تقدیر از فرهنگ های دیگر است.
قوم محوری؟

گرایش به تفسیر کنش های بومی بر حسب هنجارهای فرهنگی خودِ مفسّر برای مثال، پنداشتن این که سر به زیر انداختن در حین تکلم با فردی با موقعیت بالاتر، علامت تسلیم است و یا این که سکوت [دانش آموزان]در برابر معلمی که مشغول تدریس در کلاسی است که در آن دانش آموزانی از [قوم] نانجو حضور دارند، بدان معناست که آنان جوابی برای ارائه به معلم ندارند.
نسبیت گرائی فرهنگی به کار بستن کنش های مردمان دیگر بر حسب الگوهای دیگر را نشان می دهد. در عمل سخت و دشوار است، نیازمند تمرین و آموزش است، اما منجر به تکریم افزون تر فرهنگ های دیگر می شود.


مطالب دیگر:
📖تحقیق (Virtual Private Network (VPN📖پروژه بررسي ميزان كاهش آلاينده هاي خروجي اگزوز در اثر سرويس و تنظيم موتور خودرو📖تحقیق سيستم های اندازه گيری📖تحقیق ترمزهاي ABS📖دانلود سرپیچ طراحی شده در سالیدورک و کتیا📖پروژه کارآموزی در شرکت شاسی ساز ایران📖گزارش کارآموزی در نیروگاه منتظر قائم📖گزارش کارآموزی ماشين ابزار📖گزارش کارآموزی در شركت مهندسي توزين صدر📖تحقیق بيماري لكه سفيد در ماهي (Ich)📖تحقیق خون مصنوعی📖تحقیق امنیت زیستی📖تحقیق برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی كشور📖تحقیق محاسبه و مقايسه دز انتگرال قلب در راديوتراپي مري با سه انرژي فوتون متفاوت به كمك تصاوير...📖تحقیق چگونه از مصرف بي رويه دارو جلوگيري كنيم؟📖سمینار معرفی رشته مهندسی پزشکی📖تحقیق واکسن BCG📖تحقیق فيزيولوژي متابوليسم📖تحقیق متابولسيم نيتروژن در شبكه📖دانلود کد روش نیوتون- رافسون (روش مماسی) برای حل انواع معادلات غیر خطی در متلب📖تحقیق اثرات درمان نوروسايكولوژي در كارآمدي خواندن دانش‌آموزان مبتلا به نارساخواني تحولي📖تحقیق نقش ارزش يابي در نظام پرداخت كاركنان دولت📖دانلود مجموعه کامل و کاربردی براش خطوط فر چرخش تاک ها Curls Swirls Vines-450📖تحقیق وندافزایی به ستاک های سادة فعلی در زبان فارسی نوشتاری و گفتاری معیار...📖تحقیق چالش های حقوقی ناشی از تورم قوانین کیفری و راه های برون رفت از بحران مربوط در ایران