پاور پوینت پرسشنامه مقایس جهت گیری اسناد عمومی

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاور پوینت پرسشنامه مقایس جهت گیری اسناد عمومی وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاور پوینت پرسشنامه مقایس جهت گیری اسناد عمومی|2088292|iq

25 اسلاید

هر یک از عبارات این پرسشنامه یک رویداد را توصیف می کند و در ادامه سه نحوة واکنش به این رویدادها مطرح شده است. لطفا هر یک از عبارات را به دقت خوانده و دربارة نحوة پاسخدهی تان به آن رویداد بی اندیشید، سپس مشخص کنید، چقدر احتمال دارد که به هر یک از این سه شیوه پاسخ دهید. اگر احتمال خیلی کمی وجود دارد که به شیوة مطرح شده به موقعیت پاسخ دهید، عدد 1 یا 2 را انتخاب کنید. اگر در این باره نظري ندارید، اعداد میانی را انتخاب کنید و اگر احتمال اینکه شما به شیوة توصیف شده پاسخ دهید بسیار زیاد است، اعداد 6 یا 7 را انتخاب کنید. لطفا براي هر یک از سه گزینۀ مطرح شده در هر عبارت، یک عدد را در پاسخنامه درج نمایید...مطالب دیگر:
🔑تبدیل WORD بهPDF🔑زیارت آل یاسین استاد موسوی🔑10 میلیون در ماه🔑آهنگ فرزان فرزین شورشی🔑500 مسئله در حسابان🔑پكيچ آموزش خياطي در خانه🔑دانلود آنلاین بررسی تبليغات اينترنتي در ايران🔑داستان Dorothy به زبان انگلیسی (ویژه مبتدی ها)🔑داستان Drive into Danger به زبان انگلیسی (ویژه مبتدی ها)🔑داستان Newspaper Chase به زبان انگلیسی (ویژه مبتدی ها)🔑سورس کامل کد های کراک🔑داستان Paul and Pierre in Parisبه زبان انگلیسی (ویژه مبتدی ها)🔑""به دنبال کسب‌و‌کار پر درآمد هستم" "🔑پاور پوینت چرخه آب برای دانش آموزان🔑پاور پوینت رنگین کمان برای دانش آموزان🔑سه کتاب آموزشی(3000 تومان)🔑پاور پوینت دایناسورها برای دانش آموزان🔑امتحان نهایی دین و زندگی چهارم دبیرستان رشته انسانی به همراه پاسخنامه خرداد 92🔑امتحان نهایی دین و زندگی چهارم دبیرستان رشته انسانی به همراه پاسخنامه خرداد 93🔑امتحان نهایی دین و زندگی چهارم دبیرستان رشته انسانی به همراه پاسخنامه شهریور 90🔑امتحان نهایی دین و زندگی چهارم دبیرستان رشته انسانی به همراه پاسخنامه شهریور 93🔑طرح توجیهی ساخت و راه اندازی مجتمع چاپ و تبلیغات🔑افت تحصيلي🔑بررسي عوامل موثردركاهش ميزان علاقه دانش آموزان به ادامه تحصيل درمدارس🔑دلايل افت تحصيلي دانش آموزان