دانلودکارآفرینی طراحی سردخانه عمومی شهر طبس 18 ص

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان دانلودکارآفرینی طراحی سردخانه عمومی شهر طبس 18 ص وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
دانلودکارآفرینی طراحی سردخانه عمومی شهر طبس 18 ص|2053550|iq

نام فایل : کارآفرینی طراحی سردخانه عمومی شهر طبس 18 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 14

حجم : 26 مگابایت


مقدمه
قرار است سردخانه ای در شهر طبس برای تأمین 000/45 نفر ساخته شود. در این سردخانه گوشت گاو و گوسفند و مرغ از اول تیرماه تا آخر شهریور ماه توسط اهالی کشتار شده و وارد سردخانه می شود و پس از 24 ساعت نگهداری برای مصرف روز بعد به بازار عرضه می شود. گوشت های ذخیره شده تا اول دیماه نگهداری و از اول دیماه تا آخر اسفند به ترتیب به طور مساوی هر روز به بازار عرضه می شوند (فرض بر آنستکه در این سه ماه کشتار وجود ندارد).
سیب و هلو برای مصرف یک ماه جمعیت در اواخر مرداد ماه وارد سردخانه می شود (که برای بالا نرفتن از سردخانه به برش این محصول را بصورت 15 روزه در نظر گرفته ایم).
در اوایل مهر ماه نگهداری می شود از اول مهر ماه تا آخر همان ماه بطور مساوی و روزانه به بازار عرضه می گردد.
محصولات در زمستان برای مصرف یک ماه جمعیت وارد سردخانه می شود و تا آخر مرداد نگهداری می شود. سیب زمستانی در اخر آزذرماه برای مصرف یک ماه اهالی وارد سردخانه می شود و تا اول فروردین نگهداری می شود و تا آخر همان ماه بطور مساوی به بازار فرستاده می شود.
خیار و سبزیجات برای مصرف 15 روز نگهداری و هنگام لزوم به بازار عرضه می شود (همیشه)
فصل اول

طراحی سردخانه عمومی شهر طبس
1-1 خواسته های پروژه
محاسبه بار برودتی حداکثر برای سردخانه مذکور
انتخاب دیوارها و مصالح مناسب
طرح و نقشه پلان سردخانه ، همراه مقیاس
نقشه موتورخانه
ترسیم مدار لوله کشی
با فرض سیستم دو کمپر سوره و چند اواپراتور ترسیم سیکل تبرید و محاسبه قدرت کمپرسورها
محاسبات و تعیین کندانسور آبی یا کندانسور هوایی
تعیین مشخصات هریک از اواپراتورها
1-2 موقعیت سردخانه :
عرض جغرافیایی
ارتفاع در سطح یا (
m
)
درجه حرارت هوا
C
...مطالب دیگر:
📝پاورپوینت مفاهیم اخلاق پزشکی📝پاورپوینت مفاهیم ارتباط با مشتری📝پاورپوینت مفاهیم استهلاک در حسابداری📝پاورپوینت مفاهیم استهلاک📝پاورپوینت مفاهیم اصلی امنیت اطلاعات📝پاورپوینت مفاهیم اصول مدیریت📝پاورپوینت مفاهیم اکولوژی عمومی📝پاورپوینت مفاهیم الگوی سازمانی فناوری و ارتباطات📝دانلود پاورپوینت در باره ی قواعد عربي 1📝پاورپوینت مفاهیم اولیه کامپیوتر و برنامه سازی📝دانلود پاورپوینت در باره ی قواعد نون و واو در قرائت قرآن📝پاورپوینت مفاهیم آسيب شناسی انقلاب اسلامی📝پاورپوینت سندروم داون 📝پروژه حرفه ای افترافکت : مخصوص ساخت کلیپ عروسی حرفه ای📝پاورپوینت برنامه ریزی برای تجارت الکترونیکی📝پاورپوینت برنامه ریزی مدیریت استراتژیک📝پاورپوینت تغییر در سازمان برای تکامل📝پاورپوینت توانمندسازي كاركنان: از تئوري تا عمل📝پاورپوینت توليد در كلاس جهاني📝پاورپوینت تئوريهاي كلاسيك مديريت📝پاورپوینت تئوری های مدیریت دولتی📝پاورپوینت تئوري‌هاي مديريت و سازمان در جهان امروز📝پاورپوینت سیستمهای اطلاعات مدیریت📝پاورپوینت شگردهای سیاسی ، قدرت و تصمیم گیری سازمانی📝پاورپوینت کیفیت زندگی کاری در دنیای امروز