تحقیق درباره ی روش صنعتی تولید لواشک وآلوچه فرآوری شده

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان تحقیق درباره ی روش صنعتی تولید لواشک وآلوچه فرآوری شده وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
تحقیق درباره ی روش صنعتی تولید لواشک وآلوچه فرآوری شده|1767091|iq

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه :77صفحه

قسمتی از متن .doc :

لواشک و آلوچه فرآورده هایی هستند که از گوشت برخی انواع میوه پس از عملیات های
جداسازی ، شستشو ، پخت..... و افزودن مواد اختیاری مجاز مانند نمک ، شکر و اسیدهای آلی تولید می گردند . این محصولات غالبا از میوه های درجه 2 ( که بازار پسندی کمتری دارند ) و میوه های مازاد در مصرف بازار تهیه می شوند . لواشک و آلوچه فرآوری شده از دیر باز به عنوان تنقلات مصرفی خانوارها ی ایرانی کاربرد داشته است . تولید این محصول علاوه بر جلوگیری از ضایعات میوه ها به دلیل ارزش غذایی بالا به ویژه از نظر میزان مواد معدنی و ویتامین ، قابلیت نگهداری طولانی مدت و طعم مطلوب همواره مورد توجه بوده است . این فرآورده ها به عنوان چاشنی نیز در مواد غذایی گوناگون استفاده می شوند .

امروزه ازدیاد محصولات کشاورزی و بالا رفتن فرهنگ جامعه در جهت مصرف فرآورده های غذایی به داشتی سبب گردیده است که تولید محصولات مذکور از قالب سنتی به نیمه سنتی و صنعتی سوق یابد . به دلیل دسترسی آسان به مواد اولیه سهولت تهیه و هزینه سرمایه گذاری اولیه اندک ، صنعت تولید لواشک و آلوچه فرآوری شده بهداشتی به سرعت گسترش یافته است .مطالب دیگر:
پاورپوینت طرح توجیهی طراحی نرم افزار و صفحات وبپاورپوینت طرح توجیهی راه اندازی كافی نتپاورپوینت طرح توجیهی شرکت خدمات فنی مهندسی و کافی نتپاورپوینت طرح توجیهی مدیریت در مسائل طراحی کافی نت ها و وب و نرم افزارپاورپوینت مراحل مختلف عفونت hivپاورپوینت تاریخچه شهر و شهرنشینی در دوره باستان پیش از اسلامپاورپوینت بررسی جامع ایدزپاورپوینت تعمیر و نگهداری ساختمان (منزل جوان صبور)پاورپوینت بررسی جامع سی سی یوپاورپوینت بررسی جذام، هپاتیت و سرطانپاورپوینت مدلسازی سیستم های بیولوژیکی - سیستم تنفسیپاورپوینت بررسی عوامل موثر بر سلامت جسم و روان شاغلین زن در محیط کارپاورپوینت آنالیز سایت در مشهدپاورپوینت بررسی داروهای مورد استفاده درICUپاورپوینت HDL LDL در انسان جاودانیپاورپوینت بررسی دوره های تاریخی تا قاجاریهپاورپوینت آزمایشگاه شیمی آلی1پاورپوینت بررسی شیمی آلی و عطرهاپاورپوینت بررسی فرکتال و معماریپاورپوینت بررسی جامع مایاهاجزوه پاورپوینت شیمی آلی2پاورپوینت بررسی شیمی داروپاورپوینت زندگینامه و آثار معماری سانتیاگو کالاتراواجزوه پاورپوینت شیمی عمومی 1پاورپوینت بررسی معماری سبک خراسانی