پاورپوینت درباره مدلسازي درد با استفاده از شبكه‌هاي عصبي مصنوعي

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت درباره مدلسازي درد با استفاده از شبكه‌هاي عصبي مصنوعي وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت درباره مدلسازي درد با استفاده از شبكه‌هاي عصبي مصنوعي|1688500|iq

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 38 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فهرست

.1فيزيولوژي درد (تعريف درد، انواع درد، مسير انتقال درد).2تاريخچه.3تئوري كنترل دريچه‌اي درد.4مدلسازي درد

تعريف درد

درد:احساس ناخوشايند در منطقة خاصي از بدن

هشدار بدن در برابر اختلال

گيرندةدرد nociceptor (دريافت كنندة آسيب)

محركهاي دريافتي بدن

.1حرارتي.2مكانيكي.3دردزا.4الكترومغناطيسي.5شيميايي

مطالب دیگر:
📖پاورپوینت و ورد کشاورزی پایدار📖تحقیق کودهای شیمیایی📖تحقیق کامل درباره ی امنیت شبکه📖ضرورت استاندارد و شرایط آن📖انواع سیستم های بارکدینگ📖بررسی سیستم عامل اوبانتو📖طرح های بازاریابی📖سهام (بورس)📖جایگاه نفت در ایران📖حجم نمونه و جامعه آماری📖دیودهای قدرت📖آیین نامه آموزشی شركت صنایع الكترونیك ایران📖بررسی اثرات شرایط محیطی ( فشار ، دما ، رطوبت و … ) بر عملكرد تجهیزات نیروگاه بخار و بررسی تاثیرات آن روی طراحی تجهیزات📖پشتیبانی الكترونیك ES📖تعاریف اساسی الكترونیك📖تعمیر تلویزیون (تیونرها)📖جنگ الكترونیك📖رادیوگرافی📖كاربرد الكترونیك قدرت📖كنترل الكترونیكی موتور دیزل (EDC)📖گزارش کامل کارآموزی در پتروشیمی بوعلی سینا📖گزارش کارآموزی سیستم های مداربسته📖گذر بین مد پیوسته و ناپیوسته📖آموزش کامل مبانی فلش FLASH📖بانك اطلاعاتی Access 2005